reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ostrów Wielkopolski i okolice

reklama
Niestyty znieczulica i fizyczna i psychiczna w naszym chorym Kraju. A co do urzędników, to nawet się nie wypowiadam bo brak mi słów. Powodzenia życzę w załatwianiu wszystkiego:tak:
 
Compagnola jak u Ciebie??? Pewnie już urodziłaś i spełniasz się macierzyństwem:tak: Cieszę się z Twojego szczęścia:-)

Czy wiesz jaka była przyczyna pęknięcia pęcherza płodowego i wycieku wód płodowych w poprzedniej ciąży??? Sama szukam przyczyny, która ewentualnie mogłaby zapobiec gdyby udało nam się znów być w ciąży. Pragniemy tego z całego serca, mam wrażenie że bardziej niż kiedyś, jednak strach jest nie do opisania. Nie zaczęliśmy jeszcze starań, gdyż czekam na 2 @ po porodzie. Zaraz po nim mam iść do lekarza i może wtedy będziemy mieli już zgodę.
Może któraś z Was miała podobny przypadek i zna powód pęknięcia pęcherza płodowego to byłabym wdzięczna za cenne wskazówki.
Ściskam Was mocno i pozdrawiam
 
Współczuję Wam Kochane! Myślcie pozytywnie, trzymam za Was kciuki. Ja jestem tez z Ostrówa w 11tyg ciąży. Chodzę do dr Bartos. Wierze, ze wszystko będzie dobrze.
 
Na20taliii gratuluję i życzę szczęśliwego rozwiązania. Moim lekarzem też jest dr Bartoś i to dzięki Niej tak naprawdę byłam w ciąży. Gdyby nie tamten koszmar to teraz byłabym w 38 tygodniu
 
Kamkaz dziękuje :-) Tobie życzę dużo sił psychicznych i duzoo zdrowia! Ja wizytę u dr mam 24.02. Juz nie mogę się doczekać jak zobaczę Maleństwo! W pracy jeszcze nie powiedziałam. Planuje powiedzieć do wizycie, to będzie 14tydz. I nie wiem czy nie uciekne na chorobowe....
 
Oj wiem co czujesz bo ja nigdy nie mogłam się doczekać wizyt żeby
zobaczyć swoją kruszynkę. Najchętniej chodziłabym co kilka dni. No ale niestety...
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny
jestem tu nowa i liczę na waszą pomoc.
Szukam dobrego ginekologa w Ostrowie. Mieszkam tu od niedawna i nie orientuję się kto jest godny polecenia. Do tej pory chodziłam do doktora Piotra Szczublewskiego, ale strasznie zawiodłam się na nim. Staramy się z mężem o dziecko (już ponad rok) więc wybrałam się do doktora by wyjaśnić wszystkie wątpliwości i poprosić o skierowanie na badania. Rozczarowałam się gdy każde moje pytanie doktor traktował jak błahostkę, odpowiadał wymijająco, a wypowiedź kończył "prywatnie". To już nie da się zrobić żadnych badań na nfz? Bardzo chcemy dzidziusia... Proszę pomóżcie
 
Madzik witaj
Jeśli tylko będę mogła to pomogę. Sama chodzę do dr Bartoś i jestem z niej bardzo zadowolona. Sama starałam się o dziecko prawie 4 lata więc wiem co to znaczy. Jednak dzięki pani doktor zaszłam w ciążę po 3 miesiącach
 
Ostatnia edycja:
reklama
kamkaz dziękuję bardzo za odpowiedź. Możesz napisać mi coś więcej na temat tej Pani doktor? Czym się różniła od innych lekarzy, że tak szybko zadziałała? Zwątpiłam już w lekarzy którzy potrafią zrozumieć pacjenta, a zwłaszcza kobietę, która odlicza czas od miesiączki do miesiączki czekając czy już się udało...
 
Do góry