reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ostrów Wielkopolski i okolice

reklama
Hej Ostrowianki :) Co słychać? dawno mnie tu nie było, ale czasu przy 2 dzieci brak :baffled: Staram się tak organizować czas, żeby na wszystko wystarczyło :-D
 
Hej Venus. Fajnie że się odezwałaś, bo ostatnio u nas straszna cisza.
Przy dwójce dzieciaków to masz co robić więc tym bardziej cieszę się że dla nas znalazłaś trochę czasu. Odzywaj się w wolnej chwili.
Dzieciaczki w jakim wieku masz?
 
Heya Venus Hey Kamkaz !!!
No podejrzewam, że przy 2 jest co robić.....

Kamkaz jak w roli mamy?

Mi dziś mija 35 tydzień ciąży .... to moje pierwsze Maleństwo. Jestem na etapie przygotowań ... teraz piore i prasuje ciuszki ...
Pozdrawiam !
 
Na20taliii witaj.
Ja niestety póki co jestem mamą aniołka w niebie. Jak się sprawdzam w tej roli??? Hmmm...ostatnio kiebsko. Nie dlatego że nie myślę o swojej córeczce, ale dlatego że nie mogę opiekować się Jej grobem tak jak powinnam. Wszystko dlatego, że jestem w 16 tygodniu ciąży i niestety ciąża zagrożona. Praktycznie cały czas muszę leżeć i dbać o siebie. Ale mam nadzieję że Majeczka mi to wybaczy a jak się urodzi Jej braciszek lub siostrzyczka to będziemy nadrabiać zaległości już razem.

A Ty już praktycznie na wylocie więc szykuj się szykuj bo już niedługo będiesz tulić swoje maleństwo w ramionach. Gratuluję i trzymam kciuki
 
Kamkaz przepraszam najmocniej za moje fopa.... ale mi głupio. Pomylilam Cię z inna dziewczyna. Jeszcze raz przepraszam!
Trzymam mocno kciuki za Ciebie i Twoje Maleństwo !!!!
 
Kamkaz jeden urwis 3,5 roku i drugi 27-go skończy rok :)
Na20talii no to już niedługo będziesz po wszystkim ;) Ehh z łezką w oku wspominam ciążę i te początku z dzieckiem, chociaż czasem było cholernie ciężko :)
Kamkaz najważniejsze teraz to jest Twoje dzieciątko w brzuszku, a Majeczka jest w Twoim sercu i nie myśl tak, że coś zaniedbujesz, bo kochasz ją nad życie. Zastanawiasz się czy to chłopiec czy dziewczynka?

Dziewczyny ja chciałabym tu często zaglądać pod warunkiem, że ktoś będzie tu pisał. Nie ukrywam też, że fajnie byłoby poznać kogoś w realu, bo przez dzieci większość znajomych się wykruszyło :(
 
Na20taliii nic absolutnie nie szkodzi za Twoje poprzednie pytanie. Wkońcu i tak jestem mamą... A Majeczkę mam w serduszku i pozostanie tam do końca moich dni.

Venus27 co prawda nie wiem co będzie chłopiec czy dziewczynka jednak chyba mam przeczucie że Majeczka chce mieć siostrzyczkę. Oby tylko było wszystko dobrze i oby urodziło się dzieciątko zdrowe.
Teraz nic innego się dla mnie nie znaczy.
Ty przy swoich urwisach masz pewnie co robić cały dzień :) To zrozumiałe bo przecież to Twoje szczęścia:))
 
Dziewczyny znacie może jakąś dobrą i w miarę tanią fryzjerkę. Mam długie włosy do pasa i trzeba się z nimi obchodzić odpowiednio ;) Chcę iść do kogoś sprawdzonego, kto mi nie spali włosów i nie zetnie połowę przez przypadek ;)
 
reklama
Do góry