reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ostrów Wielkopolski i okolice

reklama
Kamkaz nie jestem pewna ale możesz zadzwonić i zapytać dr Maciejewskiego z Wysockiej. Ceny duuuże, ale fachowcy pierwsza klasa.

AAA przypomniało mi się, że chirurgiem jest dr Rataj i przyjmuje w Ociążu. Przynajmniej przyjmował ;) Stomatolog Marek Rataj - chirurgia stomatologiczna i implanty zębów Mnie wyrywał zęba, którego żaden dentysta nie chciał wyrwać, bo mógł się rozsypać.
 
Ostatnia edycja:
No właśnie o Rataju wiem ale nie mogę się do niego dodzwonić. Być może jest na urlopie i stąd brak kontaktu. No nic będę próbowała dalej się z nim kontaktować
 
Ogólnie nie jest źle dzisiaj, ale ostatnie dni były straszne. Nie dość że w domu gorąco to na dworze jeszcze gorzej. Dzisiaj wzięłam się z mamą za zaprawę ogórków a na obiad planuję zrobić pierogi ze serem więc czeka mnie jeszcze lepienie :))
A jak tam u Ciebie? Dajecie radę?
 
Na20taliiii narazie nie. Tzn do końca nie wiem czy będzie mi konieczny bo bolał mnie ząb i okazało się że to 8. No i moja lekarka stwierdziła że spróbujemy go wyleczyć. W środę włożyła lekarstwo i jeśli się zatruje to super, ale jeśli nie to trzeba będzie wyrwać. Od środy ząb nie boli, jedynie jak mocno nagryzę tym zębem no ale zobaczymy. 5 sierpnia kolejna wizyta. Wtedy się okaże chyba, że wcześniej da o sobie znać w postaci bólu co raczej tego już nie chce.
Ja już teżmam dość tych upałów. Wykończyć się można.
 
Kamkaz jak ząb?
Ogólnie jak tam dziewczyny?
Sprzedaję rzeczy po dzieciaczkach, jak macie kogoś kto jest zainteresowany to polecam się ;)
[h=1]http://olx.pl/oferta/dresik-coccodrillo-62-stan-idealny-CID88-IDb5FNw.html#691263445e[/h]
Mam też śpiochy, kaftaniki 3-5 zł za sztukę. To tyle jeśli chodzi o interesy hehe

Jest tak gorąco, że ledwo daję radę z dzieciakami. Jeżdżę do rodziców, żeby się ochłodzić w basenie dmuchanym hehe Jak znosicie upały?
 
Hej venus27 narazie z zębek ok. Byłam u swojej dentystki i stwierdziła że spróbuje go zaleczyć aby wytrwał do porodu a potem spokojnie mogę wyrwać. Na początku mi zatruła ząbi po dwóch tygodniach założyła blombę. No póki co jest dobrze i mam nadzieję że już tak pozostanie.
A tymi gorączkami jest masakra. Ja czuję się okropnie,nie ma czym oddychać. A ja niestety nie mam możliwości ucieczki w jakieś chłodne miejsca.
 
reklama
Kamkaz ja w zeszłym roku rodziłam 27 lipca. Ostatnie dni przed porodem były koszmarem ! Ciesz się, że jeszcze nie jesteś na ostatnich nogach. Oczywiście Ci współczuje, bo wiem jak jest ciężko, ale te kobiety co na dniach rodzą to mają dopiero przerąbane ;/
 
Do góry