reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze ruchy

minisia

pazdziernik '08
Dołączył(a)
16 Kwiecień 2008
Postów
5 057
Miasto
York Uk
Witam wszystkie przyszle mamusie!!!!!!!!!postanowiłam zacząć nowy wątek. Ja już poczułam pierwsze ruchy mojego malenstwa:-) i mam nadzieje,że niedługo dołaczy któraś z Was do mnie a może już któraś poczula jak maleństwo daje znak o swoim istnieniu?
 
reklama
A mozesz tak więcej napisać?? W którym tyg jesteś (najlepiej jak sobie wstawisz suwaczek) Kiedy poczułaś ruchy? Czy są one w miare regularne ? Itp?
 
Jestem w 16tyg. i jakis tydzien temu pierwszy raz poczulam ruchy.Nie jest ich zbyt wiele ale dwa razy w ciagu dnia się odzywa:tak:. Z tym suwaczkiem mam problem! umiem go stworzyć ale nie idzie mi jakoś jego umieszczenie!
 
Fajnie ze mamy nowy watek.Z utesknieniem czekam az poczuje ruchy bo strasznie sie stresuje czytajac ze niektore dziewczyny juz je czuja.Dzis zaczynam 17 tydz i wiem ze moze jeszcze mam czas ale wiecie jak to jest...Pozdrawiam i czekam na wiadomosci jak to jest u Was.
 
wejdź w ustawienia Twojego profilu potem Twój podpis i tam wklej adres suwaczka.
Pozdrawiam ja właśnie to zdobiłam
 
reklama
Nio dziewczyny ja tez nie moge sie doczekac bo to musi byc piekne,ale
zas z drugiej strony to nie schizujmy jak do jakiegos czasu nie bedziemy czyly
ruchow bo to jest bardzo indywidualne.Moja kolezanka poczula chyba w 24 tygodniu
a dzidzia piekna i zdrowa :-) wiec czekajmy az poczujemy.Ja sie tak jakos nastawiam ze pozniej poczuje po 20 tygodniu :-) ale bardzo bym chciala wczesniej :-)
 
Do góry