reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

edyta01

Czekamy na czwarty cud
Dołączył(a)
19 Lipiec 2009
Postów
7 144
Z tego wzgedu ze jest juz jedna mama z terminem na pazdziernik czas zaczac nowy watek.A wiec czekamy na nastepne mamy:-)Zalozylam ten watek poniewaz niedlugo bede testowac i mam nadzieje ze dolacze do tego grona ;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
nooo chyba jestem pierwsza z terminem na październik dokładnie na 4.10.2011.....czekam na was dziewczyny....
 
Witajcie ja mam termin na 10.10.2011... i jestem juz mama 3 latka:) powiedzcie kolezanki jak te linijki mozna zrobic pod spodem?:)
 
hej :)
Widze ze sa takie same wątki wiec może zostaną one połączone :)

Ja mam juz synka 1,5 roku ma :) a Teraz na dniach będe testowac , wiec jesli sie udało będe miec termin na 17 pażdziernik :)

Edyta- kiedy będziesz testować ???? Ja powinnam miec 6 lutego @ !!! Oby nie przyszedł !!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
hej :)
Widze ze sa takie same wątki wiec może zostaną one połączone :)

Ja mam juz synka 1,5 roku ma :) a Teraz na dniach będe testowac , wiec jesli sie udało będe miec termin na 17 pażdziernik :)

Edyta- kiedy będziesz testować ???? Ja powinnam miec 6 lutego @ !!! Oby nie przyszedł !!!!


Ja ok 3-go mam nadzieje ze zobacze test z II krechami:-D
 
Witam z samego rana :*

Edyta-
Z całego serca Ci tego życzę :* trzymam mocno kciuki :*
Wiesz, ja to mam jakies przeczucie ze tym razem sie udało :) Jakos na luza do tego w tym cyklu podchodze wiec może akurat :):)Jak długo sie starasz??????
 
reklama
jest to 3 cykl , wiec moze do 3 razy sztuka :) Z małym własnie za 3 razem zaszłam :) I to było w styczniu wiec jak sie uda będzie nastepne dziecko na pażdziernik :)
A TY ????
 
Do góry