reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
Wawka być może ja będę następna. Ale myślę że może się jeszcze któraś wypakować do wtorku. Kotulcia daje czadu, Rjoanka też nie próżnuje ;-)
 
Pscółka i spółka - To Mutsy Evo Nomad :D Lekki i sprawnie się składa. A co najważniejsze miesci się na luzie w samochodzie.

Zupełnie opadłam z sił. Myślałam, że zalicze jakieś bara bara, ale kompletnie nie mam na to sił. Jeszcze zapomniałam z tych atrakcji wziąść leku na ciśnienie i aż boję sie je zmierzyć ;) Może odpuszczę, zeby się nie stresować :)
 
Melduje sie ze szpitala. Skurcze dalej takie sobie na ktg malo co je widac, bardziej krzyz mnie lupie. Ale zostawili mnie, rozwarcie na jeden luzny palec i polozna tak mnie wybadala ze moj kawalek czopa z krwia zostal na jej palcach:D o 22 kolejne ktg i badanko - oj cos czuje ze ta polozna mi dopomoze urodzic:) a lekarz obiecal ze max 25 wyjde z mloda bo tak w papierach wpisal:p nie zapowiada sie szybko ale tez nie boli jakos bardzo i raczej tu nie sa zwolennikami sztucznego rozkrecania porodow:)

Tak wiec moje drogie - poujezdzajcie mezow i bbierzcie sie za wanny:)
 
No mówiłam cholera że ta wanna daje radę!! :-D kotulcia w takim razie mam nadzieję że jeszcze dziś, najdalej jutro będę z tobą przeć :-D dawaj znać
 
reklama
Do góry