reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
Pauletta, to jak czop z krwią to moze juz tuż tuż :-)
powodzonka zeby sie rozkręciło :-)

Mnie od wczoraj boli brzuch jak na okres i ledwo co chodzę!
Leci mi brązowy śluz taki wodnisty po masażu szyjki!
To nie wody bo sprawdzałam!
Myślicie ze moze byc płynny czop ?
 
Miałyśmy iść dzisiaj do domu ale posiew moczu wyszedł dodatni i muszą powtórzyć. Dr mówi że raczej mało prawdopodobne zeby naprawdę jakaś bakteria była bo wszystkie inne badania dobre. Najprawdopodobniej źle ją podmyły przed przyklejeniem woreczka i musiały się siuski kupka zabrudzić. A ona miała wtedy tą biegunkę. Więc nie biorę innej opcji pod uwagę.

Dr dzisiaj rano powiedział mi że nie chciał mnie wcześniej straszyć ale już dawno nie mieli takiego dziecka z tak silnymi objawami tej nietolerancji laktozy. A z takim wielkim brzuchem to miał tylko kilka przypadków. Masakra co :-( a moja położna nie miała do brzucha żadnych objekcji!

A ja już dzisiaj lepiej, przestało mnie czyścić i sił mam więcej. Za to zaraza została w domu moich rodziców. Mama już chora. M też coś dzisiaj kręci. Ja już dawno dawno nie miałam takiej biegunki! Masakra! Ale pewnie sporo schudłam bo właściwie od soboty jestem na wodzie samej :-)
 
Ostatnia edycja:
Justine - w szpitalu nie było żadnego problemu. A co do kolejnych dawek na wzw b, to dalej chcemy Engerix, ale chyba można kolejne dawki na nfz tą standardową szczepionką. Pediatra pytała nas jak chcemy.
Za szczepionkę przeciw gruźlicy, którą przesunelismy w czasie nie musimy płacić. A w tym przypadku nie ma lepszego zamiennika.

A zamierzasz szczepić tymi na nfz czy skojarzonymi? Na tych zajęciach z lekarzem na SR, co Cię nie było, zostałam przekonana do tych skojarzonych. Zaszczepimy chyba 5w1 (cena na Kadłubka 120 zł) i osobno Engerix (70 zł).

Marrika - dobrze, że po tym mleczku jest lepiej. Malutka nie cierpi.
 
Ostatnia edycja:
Cyntia ją tak samo szczepie, a dodatkowo na rota ,pierwsze szczepienie mamy 13.11.
Sama jestem szczepiona na engerix i dobrze ją zniosłam,jest jeszcze jakąś tańsza szczepionka na żółtaczke ale moja doktor wolała mi ją zapisać i płaciłam chyba wtedy za nią 60zł za jedna dawkę
 
Cyntia no właśnie nie było mnie na tych zajęciach z pediatrą na SR, a jak chciałam iść na kolejnym kursie to odwołali zajęcia bo lekarz miał wezwanie do chorego, i teraz zupełnie nie jestem w temacie i nie wiem co mam zrobić :( A co do przychodni to też mam zamiar Kubusia zapisać do pediatry na Kadłubka.
 
Na kadłubka są dobrzy pediatrzy?? W sumie nie znam pediatrów w Szczecinie a często korzystam z lekarzy w Pl bo tutejsi są olewczy więc namiary na dobrego pediatrę były by przydatne :)
 
Jestem załamana :'( Przyszedł dzis list,że musimy potwórzyc badania przesiewowe Olka bo są na granicy normy.Nie jest napisane,ktorej choroby dotyczy ta granica.Moze byc to m.in.mukowiscydoza lub 2 inne.:-(
 
reklama
Czarna no przede wszystkim nie przybiera na wadze, a jak już coś przybrała to spadła bo jeszcze ją jelitowka przegoniła. Przelewa jej się w brzuszku, w nocy jest niespokojna.

Magda spokojnie, nie ma co się na zapas zamartwić. Z tego co wiem to przy mucowiscydozie dziecko nie przybiera na wadze. Tak miał swoje znajomych który jest chory.
 
Do góry