reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Cyntia85 ale ja zajmuję się oriflame,więc sama dla siebie jestem szefową ;)
O tyle dobrze ;)

My byliśmy dzisiaj z małym u okulisty ze względu na to naświetlanie,wszystko ok ;)
 
reklama
Kotulcia dasz rade.Ja jak starsza ur to tez miałam szkołe w weekendy.

Moja mała ma strasznie sucha skóre,az jej schodzi.Chyba oliwka pujdzie w ruch.Bo kapie w krochmalu i alerco i poprawy nie widze.
 
Ja już drugą dokarmiam Bebilonem. U nas nie ma żadnych problemów brzuszkowych. Ale też słyszałam o Hippie, że to dobre mleko. Natomiast jeśli chodzi o sam skład, to najlepszy jest ponoć Enfamil.
 
Domka muszę dać radę ale jak o tym myślałam zanim się zdecydowaliśmy na dziecko to wyobrażałam sobie że to taki luzik będzie - hehe zapomniałam jak to jest przy niemowlaku;)

renisus toż to ja się zmuszam żeby się zmotywować;) To drugi rok i wiem że jakbym zrobiła sobie teraz przerwę to już potem na studia nie wrócę, i szkoda zainwestowanych do tej pory pieniędzy;) I tak dobrze że do tego wszystkiego nie muszę pracować:p To byłby hardcore:) Akurat pracę dyplomową będę pisać jak już wrócę do pracy a młoda pewnie już będzie zaczynać chodzić i stanie się o wiele bardziej absorbująca - samej siebie już mi żal:sorry:
 
Nie mam szczęścia do lekarzy ; ( poszlysmy na wizyte. Pani Doktor osluchala, popatrzyla i stwierdziła nietolerancje laktozy :( ja nie wiem jak co itd....jestem zalamana. I ponoc ja mogę jesc wszystko bo moja laktoza jest przetworzona....no ku#$# pierwsze słyszę! !! Nie wiem co robic. Dostalysmy nutramigen mimo że prosilam o bardziej lightowy Bebilon Pepti :(
Siedze i rycze...
 
reklama
Do góry