reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Dzien dobry.

U nas dzisiaj piekna pogoda.Mam wolne wiec korzystamy:
Co do tematow przez Was poruszanych:
- my mamy wozek 3 w 1 Tako jumper- jak dla mnie super - duza gondila (chyba z 7 mies uzywalismy), mozliwosc wpiecia fotelika (mielismy maxi cosi wiec na dodatkowych adapterach) spacerowka tez duza i rozkladana do pozycji lezacej;
- fotelik jak dla mnie tylko nowy i porzadny
- branka - ja prasowalam tylko przed porodemi moze z raz po...
 
reklama
Mi sie podoba ten wozeczek Wózek X-LANDER XA 2w1 africa - X-A - MEGAurwis.pl sa rożne kolory. Mi 2 w 1 wystarczy a fotelik kupimy jednak z górnej polki bo jeździmy duzo kilometrów po Europie i nie ma co na wygodzie i bezpieczeństwie malucha oszczędzać. Z wnoszeniem wózka jakoś damy radę . W Pl mieszkamy na 8 pietrze ale jest winda :) tu póki co winda tez jest ale w wakacje poszukamy innego mieszkania i weźmiemy maks do 2 piętra żebym ducha nie wyzionela :). Cała noc mi dzis po głowie wózek chodził. Gdzie ja go wstawie, co do niego dokupić :) moj już obejrzał moje typy wózków i oczywiście dla niego różnią sie tylko kolorem ;)
 
Właśnie córka przyszła z przedszkola z mlekiem które dostają od szkoły. I otworzyła zrobiła łyk i mówi że obrzydliwe więc wzięłam je i spróbowałam i rzeczywiście okropnie gorzkie a ja zamiast wypluc połknęłam :// zepsute po prostu ale zapach i konsystencja ok. Teraz mi nie dobrze a już dawno mnie nie mdlilo. I pytam małej czy u niej wszystko ok. Mam nadzieję że nam nie zaszkodzi ://
 
Właśnie córka przyszła z przedszkola z mlekiem które dostają od szkoły. I otworzyła zrobiła łyk i mówi że obrzydliwe więc wzięłam je i spróbowałam i rzeczywiście okropnie gorzkie a ja zamiast wypluc połknęłam :// zepsute po prostu ale zapach i konsystencja ok. Teraz mi nie dobrze a już dawno mnie nie mdlilo. I pytam małej czy u niej wszystko ok. Mam nadzieję że nam nie zaszkodzi ://

co oni im dają ;/
Oby tylko dzidzi nie zaszkodziło
 
My kupowaliśmy wózek przez allegro-Baby Merc gondola+spacerówka. Mój synek do tej pory jeszcze jeździ w gondoli i się mieści a ma skończone 6 miesięcy. Czekam tylko aż zacznie stabilniej siedzieć i zmieniamy na spacerówkę bo w końcu wiosna:))

Ubranka prasowałam i prasuje nadal bo niestety mi w pralce się gniotą jakoś, choć czasem już mam dosyć tego prasowania bo przy 3 dzieci to trochę tego jest.
Pieluszek tetrowych też mam sporo a to dlatego że moje dzieci bardzo dużo ulewają, chyba tylko pierwsza córka najmniej ulewała.
 
słonko - to szybko "zadziałaliście":-), mój Szymek ma roczek i przeżywam, że taki mały i jak ja sobie poradzę:cool2:. A masz kogoś na miejscu do pomocy? jakąś babcię?
 
Mojego męża siostra ma 2 córeczki a różnica wieku to 11miesięcy ;-) to dopiero jest wyczyn :-) ja się martwię jak dam radę z 5 latkiem i niemowlakiem ;-)
 
psółka i spółka na miejscu nie mam nikogo do pomocy,raczej sama wszystko muszę ogarnąć. Mam 3 dzieci i w sumie na synku miało się skończyć ale wyszło tak że "wpadliśmy". W tej chwili już się cieszę z tej ciąży choć trochę stresu jest, tym bardziej że poprzednią ciążę miałam zagrożoną, od połowy ciąży miałam skurcze i to bardzo regularne, więc jak chodziłam na ktg to lekarz był przerażony bo myślał że zaraz mogę wylądować na porodówce (skurcze miałam na tej skali prawie max i co 3-4 min i tak się utrzymywało nawet przez 6h a potem spokój był na jakiś czas). Trochę się boję powtórki bo ta ciąża bardzo szybko po poprzedniej a macica była bardzo reaktywna ale zobaczymy jak to będzie. A co do różnicy wieku to powiem ci że może na początku troche ciężej jest ale mała różnica wieku jest super. Widze to po moich dziewczynkach jak się dogadują bawią się razem,starsza opiekuje się młodszą. Między dziewczynkami jest 1,5 roku różnicy i jak się urodziła ta młodsza to ta starsza pomagała mi, przynosiła pieluszki,chusteczki,smoczek. Musiałam jej nawet dać pampersa i pieluszke tetrowa do lalki bo też chciała mieć. Więc zobaczysz że dasz radę i będziesz się cieszyć z tak małej różnicy wieku:)
 
słonko - liczę właśnie na to, że będą się fajnie dogadywać. Jak na razie to boję się delegacji męża, że nie ogarnę tej dwójki na raz jak jedno i drugie zacznie płakać:eek:. W dzień mam nianię już teraz, bo miałam 31 marca wracać do pracy. Stwierdziliśmy jednak, że niech zostanie, bo moje samopoczucie takie sobie, no i lekarz powiedział, żebym Szymka nie nosiła (a on jeszcze nie chodzi). Podziwiam Cię. Ja już wbijam mężowi do głowy, że dwójka to max:-D.
 
reklama
Mój pierwszy zakup :-) nie mogłam się oprzeć :-)
 

Załączniki

  • 1396886723115.jpg
    1396886723115.jpg
    23,4 KB · Wyświetleń: 56
Do góry