reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

reklama
Drogie Mamy pewnie już nikt tu nie zagląda ale mnie wzięło na sentymenty. Nie dostałam się na naszą grupę na FB więc chociaż tutaj napiszę Wszystkiego najlepszego dla Naszych ROCZNIAKÓW!
Jeśli jeszcze ktoś tu zerka to chętnie bym na grupę z FB dołączyła.
 
Najpierw przez połowę zapisu utrzymywał się na poziomie 120-130 ze spadkami na chwilkę poniżej 120 a później troszkę zaczęła się ruszać i podskakiwal do max 170 paru na krótko i czasem od razu spadał do ok 120 i niżej. Generalnie że tak powiem później już był wykres poszarpany ale brykala wtedy :-) jednak wydrukowala się tylko ta pierwsza część w której nic się nie działo. Ciekawa jestem czy coś się dowiem o tym ktg...

W nocy wiele razy taką tubka położna nasluchiwala brzucha..

I przed chwilą zmierzyli mi ciśnienie i mam 139 na 70 :-/ a na noc dostałam lek na obniżenie... Mam nadzieję że lekko wyższe tylko dlatego że chwilę wcześniej maszerowalam do łazienki i łóżko poprawialam i się namachalam... Wzięłam kolejna dawkę tego leku i mam nadzieję że będzie już w normie i mnie wypuszcza, bo przecież muszę wszystko jeszcze poprac i poszykowac :-( ehh wkurzona jestem jak diabli... :-(

Blair ile radości i spokoju bije z Twojego postu :-) super ze wszystko dobrze, córeczka grzeczniutka, ty już pewno dziś w ciut lepszej kondycji :-) oby tak dalej! :-)
Nie wiem czy mi odpiszesz ale w ktorym bylas w szpitalu? I w ktorym tc? Jestem wlasnie w takiej sytuacji tetni spada rosnie niby wszystko ok, a jedna lekarz ciagle mnie trzyma na obserwacji
 
Do góry