reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czerwone plamy które pojawiaja się i zaraz znikaja

Superkalcia to na pewno uczulenie lepiej przejdzcie sie do alergologa może mały dopiero teraz na coś sie uczulił?u nas jeszcze czasem też sie pojawiaja ale bardzo rzadko na szczęście;-)
 
reklama
nasza zagadka została prawie po 3 latach wyjąśniona
Nasz synek jest alergikiem
te plamki bąbelki a nawet gorączka jednodniowa bez innych objawów to była po prostu alergia.
 
mój półroczny synek dostaje codziennie jedną albo parę plamka czerwonych z takim babelkiem w środku.. wychodzi plamka i po 15min już jej nie widać. nie swedzi go to ... czy ktoś miał też to? od czego to moze być?
 
nie wiem, ale ja bym się zmartwiła taką sytuacją i udała się szybko do lekarza, lepiej chuchać na zimne :)
 
spróbujcie kąpać dzieci w emolientach i smarować je takim samym mleczkiem lub balsamem powinno złagodzić krostki i ograniczyć swędzenie
 
reklama
Do góry