reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są na forum przyszle mamy z Piły???wlkp??

reklama
Hej Asiunia witam w końcu jakąś pilanke :) Jest tu jeszcze co najmniej jedna pilanka, poczekajmy az do nas dołączy :)
 
CZEŚĆ JA OD NIEDAWNA MIESZKAM W PILE I BĘDE MIEĆ DZIDZIUSIA POD KONIEC LISTOPADA WIĘC TO JESZCZE TROSZKĘ CZASU!!!!
 
A TAK WOGÓLE TO PIERWSZY RAZ WESZŁAM NA TO FORUM I JESZCZE NIEBARDZO UMIEM SIĘ TYM WSZYSTKIM POSŁUGIWĆ!MAMUSIE Z PIŁY NAPISZCIE COŚ WIĘCEJ , KIEDY SIĘ SPODZIEWACIE DZIDZIUSIA???I DO JAKIEGO GINEKOLOGA CHODZICIE JA CHODZĘ DO JASKULSKIEGO-MAM NDZIEJE, ZE DOBRZE WYBRAŁAM;-)FAJNE JEST TO FORUM
 
Ewa, ja mieszkam w Pile od 3 lat, a termin mam na 2 grudnia! :) Niewykluczone, ze spotkamy sie w szpitalu :) Pozdrawiam :)
 
WITAM!JA MAM TERMIN NA 28 LISTOPDA, ALE KTO WIE MAGI MOZE FAktycznie sie spotkamy bo z dzidziami to różnie bywa jednym się spieszy a inne przychodzą troszkę później.Ja mieszkam w pile od 3 miesięcy - narazie staram się tu jakoś zaklimatyzować!!!POZDRAWIAM
 
Hej Ewa! Ja tez chodze do Jaskulskiego! :) Bylam u niego dopiero raz na wizycie, najblizsza mam w czwartek, z zdecydowalam sie na niego, bo odbieral porod mojej kolezance i bardzo pozytywnie sie o nim wypowiadala :) I mi tez podpasowal. Szkoda tylko, ze az tyle bierze...
Ewa, proponuje, zebys na stale zalogowała sie na forum, nie bedziesz miala tego dodatku "gosc" :) Mysle, ze skoro Ci sie podoba, pewnie bedziesz tu czestszym gosciem :)
Jest tez specjalny watek dla mam listopadowych :) Ja udzielam sie na gudniowych mamusiach. Pozdrawiam!
 
CZESĆ! JA TEZ MAM WIZYTĘ W TEN CZWARTEK HIHIHI. FAKTYCZNIE DUŻO BIERZE W PORÓWNANIU Z INNYMI ALE JEŚLI FAKTYCZNIE JEST DOBRY TO DLA DZIDZI WSZYSTKO!ZARAZ SPRÓBUJE SIĘ ZALOGOWAĆ MUSZĘ TYLKO ZERKNĄĆ JAK TO SIĘ ROBI. JA MAM BLISKO DO JASKULSKIEGO BO MIESZKAM NA MICKIEWCZA - NO I SŁYSZAŁAM KILKA MPOZYTYWNYCH OPINI O NIM - WIĘC WYBRALIŚMY JEGO. POZDRAWIAM ;-)
 
hej dziewczyny sorki dawno mnie nie bylo:) ale jakos tak czas lecial :) mam rodzicow niedaleko Pily a w Pile studiuje ,mieszkam w niemczech ale czesto jestem u rodzicow i w Pile. Dzidzie mam na wrzesnia:):):)juz sie niemoge doczekac. W pile kiedys bylam u lekarzy , dr. Pawlaka, Luczaka ,Jarosz o Jaskulskim etz slyszalam dobre rzeczy. Teraz mam lekarza w Walczu oraz w Zlotowie i sa bardzo dobrzy. Dziewczyny znacie moze jakies fajne sklepy dla dzidziusiow w Pile???
 
reklama
hej dziewczyny sorki dawno mnie nie bylo:) ale jakos tak czas lecial :) mam rodzicow niedaleko Pily a w Pile studiuje ,mieszkam w niemczech ale czesto jestem u rodzicow i w Pile. Dzidzie mam na wrzesnia:):):)juz sie niemoge doczekac. W pile kiedys bylam u lekarzy , dr. Pawlaka, Luczaka ,Jarosz o Jaskulskim etz slyszalam dobre rzeczy. Teraz mam lekarza w Walczu oraz w Zlotowie i sa bardzo dobrzy. Dziewczyny znacie moze jakies fajne sklepy dla dzidziusiow w Pile???
 
Do góry