reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co wybrac Baby Jogger City Mini Zip vs Joie Litetrax - prosze o opinie

Dołączył(a)
1 Kwiecień 2015
Postów
1
Witam,

Prosze o opinie uzytkownikow ww wozkow spacerowych.

Bardzo podobaja mi sie te dwa: Baby Jogger City Mini ZIP i Joie Litetrax. Chcialabym kupic jak najlepiej a decyzja bardzo ciezka wiec zwracam sie o pomoc do Was :)
Zalety owych wozkow juz znam, ale moze sa jakies wady? A moze ktos cos innego poleci ( aby jeszcze bardziej zmacic mi glowe :)) ? Wozek musi byc lekki, komfortowy dla dziecka i cena max 1000zl.

ps. przepraszam za brak polskich znakow, ale moj Maly szalal dzis na klawiaturze i poprzestawial jezyk :rofl2:
 
reklama
Witaj.
My od 3 tygodni wozimy się BJCM GT i jestem bardzo zadowolona o Zipie słyszałam , że nie ma zbyt dobrej amortyzacji a Joia możesz w 4kids wziąć go na tydzień na próbę płacą połowę ceny a po tygodniu testów zwracasz wózek i dostajesz kasę z powrotem .
 
Do góry