reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta

ewasas

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
8 Wrzesień 2014
Postów
69
hej, czy wy tez macie taki sam problem co i ja? ciagle staram sie schudnac a waga stoi w miejscu.. jem warzywa.. owoce.. staram sie ruszac.. kupilam nawet hula hop... juz mi brak motywacji
 
reklama
Odpowiednio zbilansowana dieta i ćwiczenia to podstawa. Owoce owszem, źródło witamin, ale czy ich duża ilość jest dobra przy odchudzaniu? W końcu zawierają cukry proste. A warzywa, szczególnie długo gotowane, w dużych ilościach też nie są polecane podczas odchudzania. Najlepiej udać się do dietetyka, albo znaleźć w sieci, najlepiej na jakimś sportowym forum, racjonalną dietę i zaadaptować ją pod siebie :)

A co do ćwiczeń... niestety łatwiej przytyć a ciężej potem schudnąć. Moim zdaniem ćwiczenia są niezbędne, a najlepiej minimum 4 razy w tygodniu.
 
Warto skonsultować się z dietetykiem, na pewno regularne posiłki i w normalnych ilościach, nie za mało bo to też nie pomaga jak i nie za duże
 
Ciężko doradzić jedna skuteczną dietę,ponieważ wiele zależy ogólnie od Twojego organizmu i przemiany materii. Ja np pije bardzo dużo wody,nie jem już po 18 i też są to zazwyczaj lekkie posiłki z warzywami czy owocami. Do tego dochodzi oczywiście także aktywność fizyczna.
 
Dziewczyny ja schudłam 9 kg. Na prawdę nie ćwicze. Jedyne co to odstawilam praktycznie cukier. Jak juz slodze to trochę miodem. Mniejsze porcje ziemniaków. I przede wszystkim zero coli fanty itd. Żadne soki owocowe ani nic. I tu ktoś wspominał ograniczyć owoce. Dwie porcje dziennie wystarcza. Nie polecam bananów i winogron. Poza tym jem wszystko. Z tym że 5 posiłków dziennie ale małych. Zostało mi tak po cukrzycy ciążowej. Ale pomaga. Przed ciąża miałam 74 kg. W ciąży 83. Po ciąży 65 kg. I dzięki Bogu bo wzrost 162 :D pozdrawiam
 
reklama
Do góry