reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotelik 9-18kg dla 6 miesięcznego dziecka

z tych wszystki fotelikow bym wybrala priori z maxi cosi a le i tak za wszesnie dla 6 miesieczniaka do takiego fotelika najlepiej z przedzialu 0-13 ja mam z tego przedzialu pebble i maly na pewno ponad rok w nim pojezdzi
 
reklama
własnie szukam jakiegoś fajnego fotelika samochodowego dla córeczki i zastanawiam się nad maxi-cosi, ponieważ tej firmy mam wózek, który sprawdza się super, może wiecie jak jest z fotelikami?:)
 
też się świetnie sprawdzają koleżanko :) akurat ja mam hybrydę Maxi Cosi, czyli wszystko w jednym :) ale dla mniejszego malca. teraz zaczynam wlasnie szukac rozwiazan po malu dla wiekszych dzieciaczkow ;p ale mogę polecić foteliki :)
 
Do góry