reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki kupić fotelik samochodowy ?

reklama
Ważne, aby miał aktualne atesty. Bezpieczeństwo przede wszystkim.

No i trzeba koniecznie zmierzyć dziecko do fotelika a fotelik do samochodou. To w przypadku takiego maluch około roku. Dla niemowla to wiadomo, że tylko do samochodu. Jak bedziesz kupować fotelik dla noworodka to polecam od razu zainwestować w bazę do fotelika. Dużo łatwiej i szybciej montujesz nosidelko w samochodzie. Klik i już. Czasami ta sama baza będzie pasowala do następnego fotelika, więc jeszcze można troche zaoszczedzić.
 
Fotelik to bardzo wazna rzecz, ale takze wydatek, zwłaszcza że trzeba co kilka lat wymieniać
Ja nabyłam uzywam uzywany przez ogłoszenie na Link do: Ogłoszenia Bielsko - Bielszczak.pl
Zanim jedak kupiłam, to wypytałam o wszystko właściciela, pooglądałam ze wszystkich stron, czy aby na pewno jest nieuszkodzony. Na szczęście wszystko było w porządku.
 
Fotelik to bardzo wazna rzecz, ale takze wydatek, zwłaszcza że trzeba co kilka lat wymieniać
Ja nabyłam uzywam uzywany przez ogłoszenie na Link do: Ogłoszenia Bielsko - Bielszczak.pl
Zanim jedak kupiłam, to wypytałam o wszystko właściciela, pooglądałam ze wszystkich stron, czy aby na pewno jest nieuszkodzony. Na szczęście wszystko było w porządku.

Po wypadku sa mikro uszkadzenia, nie widoczne golym okiem. NIGDY fotelika z drugiej, nieznajomej reki.
 
Wiem, że stary temat, ale może ktoś odkopię, tak jak ja. Jak wybierałem fotelik, to mi siostra wysłała link do artykułu, gdzie opisane są różne kategorie fotelików i w jakim wieku jaki fotelik jest potrzebny. Kupiłem wtedy fotelik sam i cenię sobie, bardzo dobry towar.
🙂
tu link
 
Do góry