reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki kupić fotelik samochodowy ?

reklama
Maxi-Cosi to dobra marka, dożywotnia gwarancja na foteliki o czymś świadczy. Z fotelików tyłem do kierunku jazdy (RWF) polecam obrotowy AxissFixx (tyłem do około 2 roku życia tylko). Albo 2WayPearl tyłem aż do 4 roku życia (konieczna baza 2wayFix). Ma testy, ma I-size i bardzo dobrą regulację położenia siedziska, czyli dziecko tyłem do kierunku jazdy ma nadal dobrą pozycję wpółleżącą i nie nadwyręża kręgosłupa.
 
Świetne foteliki produkuje Lionelo, już nam dawno parę osób tę markę polecało ale dopiero ostatnio kupowaliśmy fotelik dla naszej córy, na lionelo.com/product_category/foteliki-samochodowe są fajnie zaprezentowane poszczególne modele. Super sprawdzają się te 5 punktowe pasy bezpieczeństwa, nie wżynają się dziecku w ramionka i w ogóle w ciało.
 
Co ciekawe, BabySafe "wypuszcza" ostatnio coraz więcej fotelików z testami ADAC, Test Plus lub PIMOT. Jak to mówią dobra zmiana. Oby jak najwięcej testowanych fotelików w rozsądnych cenach.
 
reklama
Do góry