reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki kupić fotelik samochodowy ?

mi sie podoba Pebble i Pearl ze skory... ale wiadomo, pewnie znacznie drozszy i dla dziecka malo praktyczny. ale z pewnoscia pieknie wyg;lada!
 
reklama
ooo, ze skory to ja jeszcze nie widzialam, ze takie cudenka sa, ale faktycznie moze byc malo praktyczny dla malucha, ja do swojego pebbla to mam jeszcze frotte na zmiane jakby sie jakis wypadeczek zdazyl
 
ale nie tylko ze wzgledu na lato warto sobie zakupic dodatkowy pokrowiec, zwlaszcza jak sie zaczyna maluszka odpieluchowywac sie moze przydac, nie wszedzie sie mozna zatrzymac na siusiu a dziecko to dziecko,dobrze ze mozna kupic dopasowany pokrowiec maxi cosi
 
faktycznie ten skorzany moglby byc zimny zima ale za to latwo by sie go czyscilo ;p ja tam mam zwykla tapicerke w pebblu i nie narzekam jakos do tej pory sie nie zabrudzila
 
reklama
Nie widzę większego sensu aby na siłę mieć skórzane wykończenia wózka,wg mnie zwykła materiałowa w zupełności wystarczy,bo wózek powinien mieć inne praktyczne cechy niż samo obicie.
 
Do góry