reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki kupić fotelik samochodowy ?

tez jestem tego zdania, zwykla powinna wystarczyc co najwyzej jakic pokrowiec na zmiane, ja takina lato do pebbla mamzamiar kupic z frotty
 
reklama
szukam właśnie fotelika dla maluszka w przedziale 0-13 i zastanawiam sie nad fotelikiem firmy maxi-cosi, może któraś mama miała i może się podzielić spostrzeżeniami?:)
 
jesli chodzi o Maxi Cosi, to wspaniale foteliki :) latwe w utrzymaniu czystosci, intuicyjne montowanie w samochodzie, duza mobilnosc, bo mozna kupic hybryde, czy jak ja to nazywam transformersa ^^
 
Czytam, czytam i nie mogę się zdecydować :) Czy któraś z Mam słyszała bądź miała styczność z fotelikiem Kiddy Evolution Pro 2? Już wybieraliśmy pomiędzy fotelikami Maxi Cosi Pebble a CarbioFix, kiedy sprzedawca pokazał nam ten fotelik, w którym dziecko można "położyć" (nie w czasie jazdy oczywiście, ale na stelażu wózka czy w domu). Co sądzicie o takim rozwiązaniu?
 
Witam ! My też byliśmy prawie zdecydowani na Maxi Cosi Cabriofix. Ale w końcu kupiliśmy kiddy evolution pro 2. I nie żalujemy. Fotelik ma lepsze oceny w testach niż cabriofix. Można go zamontować na stelazu wózka. I naprawdę super jest ta funkcja zmiany pozycji fotelika. Gdybyśmy wybierali po raz drugi to też byśmy go kupili.
A cenowo wyszło to tylko nieznacznie drożej niż cabriofix.
 
Dzięki yggam1 za opinię :-) W takim razie nie będę się już dłużej zastanawiała, tylko kupimy Kiddy Evolution Pro 2 :tak:

Pozdrawiam
Witam,
Posiadam Kiddy Evolution Pro od roku...Córka urodziła się 9 mies temu, waży ok 8,3 kg a w foteliku się już nie mieści. Proszę się jeszcze zastanowić nad jego zakupem. Fotelik mial starczyc do 13-15 mies a my już kupiliśmy większy. Jest też sam w sobie ciężki, dużo wypełnień i plastikowej zabudowy a miejsca na dziecko malutko. Nie wart swej ceny, może lepszy byłby Cybex?
 
ja mom do wózka quinny moodd dobrany fotelik pebble maxi cosi, ma wyjmowane wszystkie wkladki dla noworodków, wiec powinien wystarczyc do tych 12-13 miesiecy
 
reklama
Hej. Pisze z pytaniem jaki najlepszy fotelik z przedzialu 15-36kg? Najlepiej zeby mogl byc montowany w samochodzie z iso i bez niego. Cena nie gra roli. Pozdrawiam.
 
Do góry