reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki kupić fotelik samochodowy ?

reklama
Może jednak warto byłoby sprecyzować budżet jaki posiadasz na ten cel,nie sadzisz że wtedy będzie po prostu łatwiej? A tak generalnie to oczywiście warto poszukać teraz w dobrych sklepach internetowych z artykułami dla dzieci,będzie znacznie taniej.
 
Jak cos jest do wszystkiego to jest do niczego :p poszukuje juz fotelika 15-36 ktory bedzie mial mozliwosc instalacji w samochodzie z iso i bez niego.
 
MY BABY w takim razie rownie dobrze najlepiej kupic fotelik 0-36 :p ja mam takie zdanie ze najlepsze foteliki to 0-13, 9-18, 15/18-36. Wszystko w jednym jest jak kawa 3w1 :p

Iso musi byc bo mysle ze w koncowce wakacji kupimy juz nowy fotelik. Teraz auto mamy bez iso ale rownie pewne jest ze w grudniu bedziemy miec nowe auto z iso. Wiec fotelik musi miec mozliwosc montowania i tak i tak. A watpie ze N. bedzie sie miescila wtedy e tym 9-18. Wagowo jest ok, szerokosciowo tez ale jest wysoka bo ma juz 96cm.
 
MY BABY Nikola w 9-18 ma pieciopunktowe pasy bezpiecznstwa ktore maja jeszcze bardzo duzo "zapasu' umozliwiajacego rozciagniecie pasow. Chodzi mi o to ze Nikoli glowa juz jest na rowno z gorna czescia fotelika a to juz czas na zmiane, krytycznym momentem jest linia oczu wtedy juz musimy zmienic fotelik. A 0-13 fakt maja trzypunktowe pasy
 
Minęło juz trochę czasu więc jeżeli wątek jest w dalszym ciągu aktualny to może napiszesz na jaki model fotelika ostatecznie się zdecydowaliście? Z niecierpliwością czekamy na Twoja odpowiedź,jestem ciekawa jak się sprawuje.
 
reklama
Trzeba kierować się tym by się nie rozwalał po tym jak go lekko przesuniesz, a właśnie taki miałam problem w poprzednim foteliku, który sprzedałam jakoś jak minęło pół miesiąca. Poczytałam, kupiłam taki (zdjęcie fotelika) i już nie ma takiego problemu
 
Do góry