reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózek elektryczny

dla mnie to tez dyrdymały, tak samo jak te expresowe chudnięcia gwiazd, zamiast zajmowac sie dzieckiem, pol dnia na silowni spedza, bo musi dobrze wygladac na sciance w tydzien po porodzie
 
reklama
Podobnie jak Wy,ja również nie jestem przekonana co do takiego rozwiązania,uważam t za przesade i nigdy nie zastąpi on tradycyjnego wózka,raz chodzi o wygodę a dwa bezpieczeństwo.
 
Co sądzicie o tej nowości, która pojawiła się na Polskim rynku Myo Tronic Foppapedretti - kosmos na ziemi
Jakoś nie przekonuje mnie ten "bezszelestny" silniczek elektryczny...


Nie znam tego wózka, ale miałam przyjemność jeździć Cybex ePriam i powiem Wam, ze bajka. To na prawdę działa. Pod góre zdecydowanie lżej, z górki nie leci i nie trzeba go przytrzymywać, na nierównej nawierzchni nie trzeba wkładać w pchanie zbyt dużo siły. Warto wybrac się do sklepu gdzie mozesz przetestować taki unikat;) ja robiłam to w sklepie tosia na ursynowie, bo mają tam specjalne maty z nierówną nawierzchnią i podjazd. Daja tez obciążnik, żeby faktycznie odczuć ciężar dziecka.
 
Do góry