reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wózek spacerowy dla 9-cio miesięcznego Bąbla

Ja polecam IGO PURE LUB NOMAD. IGO URBAN NOMAD słynie ze swojej lekkości, zwrotności i łatwości prowadzenia. Naprawdę trudno jest znaleźć drugi wózek, który jest tak przyjazny w prowadzeniu. Najnowsza wersja nie odbiega w tej kwestii od swoich poprzedników. To jest wózek, który może być jedynym wózkiem, który posiadacie od narodzin aż do odwózkowania waszego dziecka, jest po prostu niesamowicie uniwersalny i dopasowuje się do waszych potrzeb. Nie jest to ani wózek terenowy, ani miejska parasolka, ale mimo to radzi sobie bardzo dobrze zarówno w terenie jak i w mieście. To, co jest najbardziej charakterystyczne dla IGO URBAN NOMAD, to jego bardzo oryginalny wygląd. Nie przypomina klasycznego. Ale dla mnie to jest jeden z najładniejszych wózków jaki istnieje, chociaż wiem, że nie każdemu się podoba. IGO URBAN NOMAD zachwyca uniwersalnością – ma dwa tylne duże koła, które świetnie radzą sobie na wyboistych drogach czy w lesie i dwa małe bardzo zwrotne przednie kółka, które sprawiają, że jest niezwykle zwrotny i bardzo łatwy w prowadzeniu. Kolejna zaleta to rączka przedłużana teleskopowo, dzięki czemu wózek nadaje się zarówno dla wysokich jak i niskich rodziców. Absolutnie najlepszą zaletą budki – jest to, że jest przedłużana, co sprawia, że dziecko leżące w wózku może być praktycznie w całości osłonięte przed słońcem, wiatrem i śniegiem. Spacerówka jest kubełkowa, co nie będzie odpowiadać każdemu, ale ja osobiście bardzo lubię kubełki. Sprawdzają się znacznie lepiej przy dzieciach, które nie siadają jeszcze pewnie. Siedzisko spacerowe za pomocą dwóch przycisków można ustawić w 3 pozycjach – leżącej, półsiedzącej i pionowej. IGO URBAN NOMAD jest naprawdę bardzo kompaktowym wózkiem i mieści się do każdego bagażnika – sprawdziliśmy to wracając od znajomych małą hondą z zapakowaną połową bagażnika – wózek zmieścił się tam bez problemu :)
 
reklama
Do góry