reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciekawe zajęcia dla dzieci w domu

reklama
Jeżeli chodzi o te kreatywne zajęcia z dziećmi w domu to faktycznie wybór est szeroki,ja oprócz gier planszowych czy układania klocków polecam także kolorowanki i ciastolinę:)
 
Powyżej ktoś wspomina o ciastolinie- jak najbardziej,jest to bardzo fajny pomysł na spędzenie wspólnego czasu kreatywnie wraz z dzieckiem dzięki czemu może rozwijać swoje zdolności artystyczne.
 
my gramy cala rodzinka w gry planszowe, przerozne, siadamy razem i godzinami mozemy grac, jak jestem sama z dziciakami to lubimy malowac, rysowac, rozkladam folie w kuchni i lecimy z farbami, ciastolina jest jest fajna:)
 
Gry planszowe,ciastolina i plastelina z której dziecko też może rzeźbić wiele ciekawych rzeczy,to znakomita zabawa,szczególnie teraz na zimowe i chłodne dni kiedy nie mamy możliwości pójścia z dzieckiem na spacer.
 
Działania plastyczne bardzo ładnie rozwijają dziecko, widzę po swoim. Ostatnio wzieliśmy udział w konkursie dla najmłodszych - wakacje z kartą pko junior. Wysyła się pracę plastyczną - rysunek, alko kolaż przedstawiający wakację z kartą pko junior :)
 
reklama
To prawda,a mało tego: dzięki takim domowym zajęciom plastycznym możemy odnaleźć talent w swoim dziecku,wiec wg mnie warto próbować. Równie dobrze sprawdzają się wspólne budowanie klockami,układanie puzzli czy wspomniane gry planszowe.
 
Do góry