reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki prezent dla 10 latka?

Fajną opcją są też modne ostatnio pokoje zagadek!
Można wejść do środka całą rodziną i spróbować się z niego wydostać. Dużo frajdy i dla dzieci i dla rodziców.
I jeszcze razem możemy spędzić trochę czasu ;)
 
reklama
mogę się podzielić trochę niestandardowy pomysłem - ja zapisałem syna na perkusję do Artyzu, młody juz od jakiegoś czasu marudził, ze chciał zeby mu kupić do domu perke, wiec zeby sprawdzić, czy w ogóle jest sens zapisalismy go na lekcję próbną, powalił troche w gary, spodobało się i teraz wożę go raz w tygodniu zeby się "pobawił" ale i przy okazji zaczął uczyć :)
 
Troche powyżej 100 jeśli lubi programowania - gra Scootie Go. Mega fajna sprawa. Dyzo zależy czym się interesuje - u nas hitem tez od paru miesięcy jest kostka rubika. Syn dostał zestaw na 9te urodziny (zestaw 2x2, 3x3 i brelok 3x3 - koszt ok 100zł) I cały dom układa nie wiem kto się bardziej wkręcił ;)

No i sprawdzone są również klocki lego:

matfel.pl/pol_m_Zabawki_Klocki_Lego-2084.html

W Matfel znajdziesz serie w każdej grupie cenowej ;)
;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry