reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki prezent dla 9-latki?

gaddula

mama Dominiki i Natalki
Dołączył(a)
6 Marzec 2007
Postów
837
Miasto
Gdańsk
Mam pytanie do koleżanek, które mają w rodzinie dziewczynki w wieku 9 lat.
Jaki prezent można kupić takiej dziewczynce na urodziny, aby jej się przydał?

W maju jadę na 9 urodziny chrześniaczki i niestety nie mam żadnego pomysłu. A co najgorsze to nawet nie wiem czym się interesuje i co lubi. Dlatego chciałabym kupić coś takiego co zadowoliłoby wiekszość dziewczynek w tym wieku.

Proszę podsuńcie mi jakiś pomysł (do 3.05 coraz mniej czasu) :-(
 
reklama
W związku z tym, iż dokonałam już zakupu prezentu chciałam Wam tylko napisać co to było: kupiłam torebkę z serii "witch" oraz z tej samej serii długopis - o dziwo prezent był chyba trafiony :)

A teraz pojawił się kolejny problem :( 20 maja jade do tej samej dziewczynki na Komunię św. i tym razem z wyborem prezentu będzie dużo gorzej (bo ona sama nie wie co by chciała).

Jeśli będziecie mieli jakieś pomysły na prezent prosze podsuńcie.

pozdrawiam,
Kasia
 
Cześć,
co do Komunii to proponuję, abyć zrobiła 2 prezenty. A mianowicie jeden taki żeby spodobał się na teraz, a drugi na przyszłość. wiem, ze to trochę staromodne, ale ja proponuje kolczyki na teraz i encyklopedie na przyszłośc lub słownik języka polskiego ( jak ta modziez teraz mówi!)
 
Witam,
temat stary, ale ja właśnie potrzebuję prezentu pod choinkę dla 9-latki. Możecie mi coś podpowiedzieć? Kupiłam już książkę "Dzieciaki świata" Martyny Wojciechowskiej i chciałabym jeszcze dokupić jakiś drobiazg.
Myślę na zaś, by potem nie zostać na lodzie.

W zeszłym roku kupiłam jej portmonetkę, torebkę i zegarek z motywem Monster High i była bardzo zadowolona.

Niestety nie bardzo wiem co ona lubi, bo mamy mały kontakt z nimi. W zeszłym roku strzelałam i się udało, a teraz nie mam pojęcia co oprócz tej książki można jeszcze dokupić. Niedrogiego :)
 
Niedrogiego to do jakiej kwoty dokładnie? Bo tak szczerze mówiąc to zakres wyboru prezentu dla 9latki jest bardzo szeroki,szczególnie teraz przed świętami w sklepach internetowych.
 
Kwestia gustu,cięzko powiedzieć który zegarek bardziej spodoba się 9 czy 10 latce,ja postawiłabym na dobrej jakości ubranka z bajkowymi motywami,to z reguły jest trafiony prezent.
 
Up, podbijam bo mam podobny problem:) W czerwcu urodziny ma 9-letnia córka mojej przyjaciółki, wprawdzie to nie rodzina ale z jej mamą jestem dosyć blisko więc nie chciałabym kupić byle czego. Macie jakieś pomysły? Odpadają wszelkie ajpady, gry komputerowe itd. Zastanawiam się nad czymś w stylu rolek, żeby młoda mogła się bawić na świeżym powietrzu, ale trochę się boję tak w ciemno bez mierzenia kupować… Doradźcie coś;)
 
W sumie fajny pomysł, chyba rzeczywiście bezpieczniejszy niż kupowanie w ciemno rolek;) Zastanawiałam się jeszcze nad rowerkiem, ale wiem że młoda ma bardzo (jakby to ująć) "konkretny" gust więc nieodpowiedni kolor/kształt koszyczka/kierownicy/naklejki mogą przekreślić cały prezent
 
reklama
Myślę, że dobrym pomysłem jest zakup karnetu na jakieś zajęcia, którymi mała się interesuje. Wszystkie rzeczy prędzej czy później się zniszczą. A nauka lub rozwinięcie własnej, nowej pasji może zostać z nią przez całe życie :)
 

Podobne tematy

Do góry