reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki prezent dla 9-latki?

Prezent komunijny idealny dla dziewczynki to z pewnością delikatna biżuteria. Sama na komunię otrzymałam złote kolczyki, okazjonalnie zakładam je nawet teraz ;) Dostałam również złoty pierścionek, ale on do tej pory jest na mnie za duży (a mam prawie 30 lat!), więc wiadomo - ktoś po prostu oddał swój, którego już nie nosił (i tacy ludzie się zdarzają - najgorsze jest to, że pierścionek ten otrzymałam od swojej chrzestnej). Dobrym rozwiązaniem są też karty prezentowe - dziewczynka sama zadecyduje o tym, co by się jej przydało (o ile wcześniej rodzice nie przechwycą owych kart). Gotówka - oczywiście, zawsze mile widziana, ale jak wiadomo - bardzo często nie widzą nawet swoich "pieniężnych" prezentów (zresztą pewnie część z nas zna to z autopsji). Mam nadzieję, że chociaż odrobinę pomogłam w wyborze prezentu :)
Ja zdecydowałabym się chyba ostatecznie na biżuterię, bo posłuży przez lata, ale wybór oczywiście pozostawiam Tobie :)
 
reklama
Pomysłów na prezent dla 9 latki może być naprawdę wiele,łącznie z grami planszowymi,puzzlami czy nawet ubrankami z jej ulubioną bajką. Akurat w tym ostatnim aspekcie możemy pomóc i doradzić,właśnie tym zajmujemy się na co dzień.
 
Dla prawie 10 latki która w dzień dziecka ma urodziny kupiłam cudny zegarek w aparcie :)
img_prod4235_0_m.jpg
 

Załączniki

  • img_prod4235_0_m.jpg
    img_prod4235_0_m.jpg
    9,7 KB · Wyświetleń: 1 149
Witam,

Ja jestem bardzo praktyczna i uważam, że bardzo dobrym prezentem jest np. bon podarunkowy. Ja kupiłam coś takiego z biżuterii na określoną kwotę, można też kupić bony do konkretnego sklepu z zabawkami/ubrankami dla dzieci. Dziecko samo sobie wybierze prezent. Taki bon jest na ogół ważny przynajmniej rok, więc jest mnóstwo czasu na to, aby go wykorzystać.
Praktycznie większość dużych i znanych sklepów ma coś takiego w ofercie. W znanych księgarniach też są takie bony do dostania.
pozdrawiam,
 
Co do praktyczności to mam podobne zdanie i również uważam,że warto poszukać właśnie prezentów w takim stylu,guście. Co powiecie na buty dla dzieci,nawet dla 9letniej dziewczynki? To moim zdaniem bardzo dobra i ciekawa propozycja.
 
Zegarek który będzie miał duża tarczę w różnych kolorach to jak najbardziej trafny prezent,ale ja w dalszym ciągu uważam że ubranka spełnią równie praktyczna rolę. Zaglądaliście do nas? teraz mamy fajne promocje.
 
reklama
Dziewczyny przepraszam, że tak Wam wchodzę na wątek ale chciałabym Was zaprosić do mojego sklepu
z ubraniami dla dzieci.
Link do: Q-ba Style | Facebook
Są to ubranka tyko i wyłącznie polskich producentów, świetna jakość modne fasony.
Teraz jest sporo rzeczy na letniej wyprzedaży myślę, że znajdziecie coś dla swoich pociech.
Kontakt przez mój fanpage na FB. Jest konkurs i zapraszam do wzięcia w nim udziału. Odnośnie rozmiarów pytajcie
 

Podobne tematy

Do góry