reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajęcia dodatkowe po szkole - co polecacie?

reklama
U nas oprócz typowych zajęć ruchowych na w-f,to po szkole staramy się aby atrakcji nie zabrakło,głównie pod względem rozwoju fizycznego,zdolności i zapisaliśmy dziecko na basen,po kilku lekcjach jest bardzo zadowolone i dobrze mu idzie,oby tak dalej:)
 
ja polecam wszystko co stawia na maksymalny rozwój naszego dziecka!
wczoraj trafiłam na ToTuJest.pl i znalazłam wiele ofert dodatkowych zajęć.
jest w czym wybierać!
 
Moje chłopaki chodzą na piłkę nożną 2 razy w tygodniu i mam wrażenie, że ciągle im mało ;p
 
Ogólnie ja też bardziej skłaniam się do zajęć ruchowych, wydaje mi się, że dla młodszych dzieci lepiej się sprawdzają taneczne zajęcia dla dzieci. Wrocław, ma też wiele propozycji plastycznych zajęć, ale ruch bardziej się przyda moim zdaniem. Szczególnie, że jak się skupią na ruchu to łatwiej w przyszłości będzie je oderwać od monitora czy telewizora.
 
Polecam wszelkie zajęcie pobudzające naturalny potencjał i kreatywność dzieci. Zabawy twórcze i edukacyjne w jednym :)
Proponuję zajrzeć na stronę Akademii Nauki: www.akn.pl, to jest naprawdę świetna propozycja :)
Polecam też pobawić się z dzieckiem w domu - to dopiero radość! W internecie można znależć dużo podpowiedzi jak ciekawie i efektywnie spędzić czas z pociechą :)
 
Wydaje mi się, że w dzisiejszych czasach warto zapisać dziecko na jedne zajęcia na przykład z języka obcego a drugie ze sportu , żeby zadbać nie tylko o wiedzę ale również o aktywność fizyczną
 
reklama
Do góry