reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

BYDGOSZCZ- najlepsi lekarze, położne, szpitale

little_mi

Fanka BB :)
Dołączył(a)
7 Październik 2006
Postów
162
Witajcie Bydgoszczanki i okoliczne mamcie!
Przeszukałam wszystkie posty i naprawdę mało piszecie o Bydgoszczy. Czy naprawdę nie ma wśród forumowiczek kobietek z Bydgoszczy? Odzywajcie się! Ja osobiście polecam doktora Jacka Skórczewskiego. Uważam go za dobrego fachowca. Przy każdej wizycie ogląda maluszka i przeprowadza analizy jego rozwoju. W 12tym tyg pomierzył kość nosową i szczękę oraz przezierność karkową, by ocenić, czy dziecko jest zagrożone zespołem Downa. Dokładnym oględzinom poddał serduszko oglądając komory serca i zastawkę, mierzył kończyny, pokazywał mi paluszki dziecka, pęcherz moczowy i żołądek. Maluszek miał niecałe 5 cm a wszystkie te badania udało sie juz wykonać. Nie w każdym gabinecie tak jest. Wiem, bo mam porównanie. Dr wypowiedział siejuz teżwstępnie na temat płci naszego Okruszka. Na uwagę zasługuje tez wyposażenie i wystrój gabinetu. Jest on podzielony na 2 części. Pierwsza do rozmów z pacjentką a druga przeznaczona do badań. Sprzęty typu fotel ginekologiczny, czy kozetka naprawdę wysoki standard. Przy fotelu wystawka podpasek, wkładek. Tego przyznam nie widziałam jeszcze na wyposażeniu dla pacjentek. A część do rozmów naprawdęo wyjątkowym charakterze. Palą się np świece. ja czuję się w tym gabinecie naprawdę dobrze, spokojnie. Sam doktor bardzo miły. Niewiele mówi, za to wszystko dokładnie analizuje i podaje konkrety bez paplaniny. Jego spokój działa kojąco. Ja trafiłam do niego po tym jak moja gin nastraszyła mnie, że ciąza zagrożona i wogóle cuda na kiju. Skórczewski jednak od razu mnei uspokoił, nie siałżadnej paniki i faktycznie wszystko jest tak, jak on mówił. Nie potwierdziły się wcale diagnozy tamtej doktor. A dodam, ze ona jeszcze długi czas mnie straszyła. Jest też naprawdę delikatny. Ja zawsze chodziałam do kobiet- ginekologów i kurcze nie wierzyłam, że faceci są niby bardziej delikatni. Jednak po pierwszej wizycie u dr Skórczewskiego zmieniłam zdanie. Faktycznie badania prawie nie czułam. Nie to co u moich wcześniejszych ginek. Jedyne co mnie i męża wkurzyło raz, to oczekiwanie na wizytę już w poczekalni. Zdarzyło sie raz tak, że byłam umówiona na 18:40 a weszłam prawie po godzinie! Ale to raz tak było. Mam nadzieję, że ostatni. Dr Skórczewski pracuje w 2ce. Jeśli jesteście zainteresowane to poniżej podaję namiary. Czekam na Wasze opinie o położnych i szpitalach!!!!! Ja mam na oku jedną położną właśnie z gabinetu dr Skórczewskiego, ale jeszcze nic nie piszę o tym, bo muszę się dowiedzieć kilku szczegółów. Odezwę się wkrótce, pewnie około 8 grudnia, bo wtedy mam kolejną wizytę. A teraz kolej na Was! Piszcze! tylko też szczegółowo! Pozdrawiam

dr Jacek Skórczewski
ul. Pomorska 39 I piętro
tel. 322-72-95 gabinet
tel.kom. 603-268-082
 
reklama
ja również polecam dr skórczewskiego - przemiły, kompetentny, dokładny. bardzo dobry lekarz i fachowiec. ponadto od 7 lat chodzę do dr Antosza - też fantastyczny człowiek, świetnie podnosi na duchu, gdy jest źle. trochę człowiek wiatr, ale świetny lekarz.


 
Hey. Rzeczywiście Coś Mało O Bydgoszczy. Polecam Gorąco I Serdecznie Pana Zbyszka Wasilewskiego (osowa Góra). Znakomity Specjalista Jesli Chodzi O Usg. W Szóstym Miesiącu Ciązy Powiedział Mojej Znajomej Ze Jej Córeczka Ma Torbiel Na Jajniku - Wszyscy Inni Lekarze Zaprzeczali Bo Nic Nie Widzieli. Mała Urodziła Sie Z Torbielem. W 14-tym Tygodniu Mojej Ciązy Dowiedziąłam Sie Od Niego Ze Urodze Synka (sprawdze Go Za Miesiąc I Wtedy Skomentuje). Naprawde Znakomity Lekarz, Tłumaczy Wszystko Na Usg, Pokazuje Każdy Szczegół, Ma Profesjonalne, Ciepłe Podejście Do Zestersowanej Matki!!!
 
Witam!:tak::tak::tak:
Ja również serdecznie polecam dr.JACKA SKÓRCZEWSKIEGO.
Bardzo dobry fachowiec,a przy tym bardzo delikatny.Jest moim lekarzem od kilku lat,prowadził moją ostatnią-czwartą ciążę i poród.Urodziłam W WODZIE dużego chłopca.Ważył 4,5kg.Pierwszy raz rodziłam w ten sposób i jeżeli nie ma przeciwskazań szczerze zachęcam,bo ciepła woda faktycznie rozpręża i znieczula,a pod opieką dr.Skórczewskiego wszystko przebiega bezpiecznie i sprawnie.Z tego co wiem drSkórczewski ma największe doświadczenie jeżeli chodzi o porody w wodzie.
Było super!!!Poród,który wspominam najlepiej-a mam co porównywać!
Od moich koleżanek wiem również,że operacje,które przeprowadza-to operacje bez powikłań-rany są czyste i goją się szybko.
JACEK SKÓRCZEWSKI-TO LEKARZ,KTÓRY NAPRAWDĘ DBA O PACJENTKI !!!
 
Czesc!!!
Jestem bydgoszczanką chodze do lekarki z sanitasu na dworcowej nazywa sie Kazmierczak. Bylam jednak na badaniu prenatalnym u dr Skórczewskiego i stwierdzam ze jest małomowny zgodnie z twoja opinia. Bylam w szpitalu 2. Niewiem jednak czy jest dobry. Jesli rodzilas pod jego opieka prosze powiedz cos wiecej o nim wiem ze porod byl dosc dawno bo okolo 8 miesiecy temu, ale prosze napisz jesli morzesz:happy2:
 
A i jeszcze jedno ile kosztuje wizyta u dr skórczewskiego. I czy posiada w swoim gabinecie aparat do USG. Porod w wodzie jest mozliwy u niego tylko prywatnie czy takze w szpitalu???
Jesli tylko prywatnie to prosze powiedzcie ile kosztuje?
 
Cześć dziewczynki, a ja jeśli mam Wam kogoś polecić, sprawdzonego i dobrego, to napewno będzie nim Dr Mariusz Lisiak, gin-położnik, zastępca ordynatora położnictwa w Szpitalu Miejskim w Bydgoszczy, polecam Go z zamkniętymi oczyma.:tak: Sama sprawdziłam...:happy2:
 
Niestety dowiedziałam się ostatnio, że doktor Lisiak już nie będzie pracował w "dwójce" na Kapuściskach. Ja osobiście polecam gorąco doktora Skórczewskiego: kompetentny fachowiec, nie sieje niepotrzebnej paniki, wszystko dokładnie wytłumaczy tylko trzeba go pociągnąć za język:). W marcu robił mi laparoskopię (ciąża pozamaciczna) a potem doprowadził do szczęśliwego finału moje starania o dzidziusia (robił mi HSG i badał przebieg owulacji). Podejrzewam, że gdyby nie on to do teraz nie byłabym w ciązy. Pozdrawiam.
 
reklama
hej Dziewczyny - ja mam pytanie - ile ten dr Skórczewski "kosztuje"? czyli wizyta u niego? szukam dobrego lekarza w Bydgoszczy - szczególnie takiego, który może pomóc w utrzymaniu ciąży - bo jest to nasz największy problem.. (Niedoczynność tarczycy, której ni jak się nie daje okiełznać..)
 
Do góry