reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

BYTOM klinika ginekologiczno-poloznicza

klinikę sobie chwale; ) a blok nr 3 to rzeźnia; ) na 5 mają bardzo dobry sprzęt łóżka do operacji i porodów SN . ale z położnych różnie ;)
 
reklama
odwiedziny sabod 15 do 19 i tego strasznie pilnują ja nie chce rodzic tam wole dojechać gdzie I dzieje gdzie mężowie mogą być cały czas obok . a dzidzia faktycznie jest po SN cały czas z mamą
 
piasniki tak ale jeśli ciaza jest zagrożona to najlepsze zaplecze jednak ma klinika w bytomiu chodź ja mam ciaze dość ciężka ale wole piasniki
 
reklama
Szanowne Panie,
mam ogromną prośbę, jestem studentką położnictwa i piszę pracę badawczą na temat przygotowania do macierzyństwa, przebiegu porodu i stanu dziecka.
Czy mogła bym poprosić chętne Panie o wypełnienie anonimowej ankiety dostępnej pod linkiem poniżej:
https://docs.google.com/forms/d/1odl...Eq2FU/viewform

serdecznie dziękuje za wypełnione ankiety
Pozdrawiam
 
Do góry