reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dobry ginekolog w Częstochowie

kroczek_k

Nowy rok, nowa nadzieja
Dołączył(a)
17 Styczeń 2009
Postów
4 775
Cześć dziewczyn proponuje rozpocząć nowy wątek. Jestem z okolic Radomska ale jakoś nie mam zaufania do radomszczańskich lekarzy więc zaczęłam poszukiwania ginekologa w Częstochowie... i znalazłam super lekarza pana dr Cezarego Najmana. Jestem ciekawa Waszych opinii i ewentualnie piszcie o innych dobrych i kompetentnych ginekologach albo tych złych do których się zraziłyście.
 
reklama
ja byłam u wielu ginekologów ale praktycznie żaden sie nie sprawdził. Koleżanka poleciła mi ginekologa który przyjmuje prywatnie.jest on ginekologiem sądowym.naprawdę bardzo polecam :-)
 
Ja całą ciążę byłam prowadzona przez niego. No cóż nic złego nie mogę powiedzieć zawsze bardzo dokładnie mnie przebadał, odpowiedział na wszystkie pytania. Gdy dostała bóli porodowych była Pierwsza w noc więc nawet do niego nie dzwoniłam, ale na szczęście trafiłam na bardzo fajnego lekarza J. Lemańskiego , strasznie pozytywny człowiek, z poczuciem humoru , naprawdę przesympatyczny. Nie wiem jaki z niego specjalista bo Najman wiem, że jest dobry jeśli chodzi o USG płodu.
 
Witam ! Ma podobny problem i chcialabym sie dowiedziec czegos wiecej na temat dr. Korna? I jeszcze moze ktoras z was rodzila w szpitalu na parkitce? Bardzo prosze o odpowiedzi . Mimo ze jestem dopiero w 5 tyg. Ciazy to chcialabym byc jak najlepiej poinformowana co i jak. Dziekuje
 
Ja polecam Pana dr, Macieja Wilkowskiego. To moim zdaniem bardzo dobry lekarz, potrafi opieprzyć jak trzeba (ale dla dobra pacjentki) a i pożartować z nim można. dzięki Niemu mój synek jest na świecie .
 
ja swego czasu chodziłam prywatnie do dr. Pogorzelskiej i niestety ale nie mogę polecić. Przepisywała tylko recepty bez zlecenia żadnych nawet podstawowych badań. Niestety mięliśmy problem z poczęciem dzieciątka. Raz byłam u dr. Lemańskiego ale po badaniu i usg stwierdził tylko że jest wszystko ok i kazał się dalej starać. To była moja pierwsza i ostatnia wizyta u tego lekarza. Znajoma poleciła mi klinikę w Katowicach i do tej pory właśnie tam jeździmy na wizyty. Jednak brzuszek coraz większy i zaczęłam szukać lekarza, który by mnie tu w Częstochowie poprowadził. Ponieważ chcę rodzić w szpitalu na Tysiącleciu to teściowa-lekarz na Tysiącleciu ale na oddziale zakaźnym poleciła mi najpierw dr Sikorę, że jest dobrym i godnym polecenia lekarzem i co dla mnie ważne pracuje również w szpitalu czyli ma ciągły kontakt z różnymi sytuacjami a nie tylko siedzi w prywatnym gabinecie i leczy "książkowo". Jednak do dr Sikory ciężko jest się dostać i ma dużo pacjentek więc wstępnie wybrałam dr Mikołajczyka. Również ma dobre opinie jako lekarz - teściowa również ma o nim dobre zdanie jako o lekarzu, również pracuje na Tysiącleciu i przyjmuje prywatnie. Z tego co wiem nie ma do niego dużych kolejek i można się z nim skontaktować w każdej chwili. Osobiście jeszcze u niego nie byłam ale jestem już na niego zdecydowana. Myślę ,że na pierwszą wizytę umówię się na początek kwietnia. Do tego czasu będę dojeżdżać jeszcze do Katowic.
 
A-ASIA czy mogłabyś podać namiary na tego lekarza z Katowic? Ja chodzę do dr Magnuszewskiej, jeśli chodzi o standardową wizytę z badaniem i USG jest ok, dr Magnuszewska jest bardzo delikatnym lekarze i wszystko dokładnie objaśnia nim rozpocznie jakiekolwiek badanie, jednak myślę nad zmianą lekarza ponieważ staramy się z mężem 10 miesięcy o dzidzię :(
 
Ja od kilku lat chodzę do dr Ściegiennej- Hirszweld. wspaniały lekaż naprawde zna sie na rzeczy:) Byłam również na jednej wizycie u dr Artura Kowalskiego. również wywarł na mnie dobre wrażenie aczkolwiek byłam u niego zasięgnąć informacji o in- vitro. Zdecydowanie jednak ODRADZAM dr Górniaka. trzymał mnie 3 tygodnie z grożacym peknieciem olbrzymim torbielem:( bo pojechał na wakacje. Mam przykre doswiadczenie
 
reklama
Ja polecam Pana dr, Macieja Wilkowskiego. To moim zdaniem bardzo dobry lekarz, potrafi opieprzyć jak trzeba (ale dla dobra pacjentki) a i pożartować z nim można. dzięki Niemu mój synek jest na świecie .

Wszyscy tak strasznie zachwalają dr Wilkowskiego, a ja jakoś nie jestem z niego zadowolona...
Na każdą wizytę idę chora, bo wiem, że spędzę w przychodni minimum 3 godziny dzięki zabójczo szybkiej położnej rejestrującej pacjentki.
Kolejki, bitwy pod gabinetem o to, która pierwsza - standard.
Pan doktor ma specyficzne poczucie humoru, które do mnie w ogóle nie przemawia, a już totalnie rozwala mnie jego podejście do L4, najlepiej, żeby kobieta urodziła w pracy.
Zleca dużo badań, jest delikatny, ale USG pozostawia wiele do życzenia, sprawdza tylko serduszko i wsio, nic nie omawia, nie opisuje, wagi nie podaje, długości nie podaje, nawet na wyraźną prośbę.
Szczegółowo robi tylko te 3 programowe badania, reszta na odwal się.

Ja od kilku lat chodzę do dr Ściegiennej- Hirszweld. wspaniały lekaż naprawde zna sie na rzeczy:)

Do chodzenia tylko po recepty jest OK, ale nie wyobrażam sobie prowadzić ciąży u kogoś, kto mi w 6tc podczas USG mówi, że "TO COŚ MA 6mm" :no:
 
Do góry