reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dobry ginekolog w Szczecinie

reklama
Sama stałam przed wyborem ginekologa bo jestem już w 7 miesiącu. Szukałam odpowiedniego lekarza na słonecznym przez prawie 2 miesiące, odwiedziłam kilku specjalistów, ale nie trafiłam na właściwego. Co prawda koleżanka z pracy polecała mi jeszcze sprawdzić kilku na słonecznym, ale już zwątpiłam w obecność w tej części Szczecina dobrego psychologa. Szukając w centrum wpadłam na informacje o doktorze Koziku, przyjmującym w przychodni Pramed na wyzwolenia. Gorąco polecam zarówno lekarza jak i przychodnię.
Pan Wojtek przyjmuje tam praktycznie codziennie. GrażynaSS, odwiedź stronę przychodni i poczytaj o ginekologach ze szczecina
 
A ja z czystym sumieniem polecam specjalistów z kliniki niepłodności Vitrolive na Wojska Polskiego ...Ciepiela,Kurzawa .. no i na swojej drodze spotkałam 2 miłe,dokładne,kompetentne ginki Dr.Pietruczuk i Dr.Sokołowska - na codzień pracują na pomorzanach w szpitalu .... Z czystym sumieniem mogę polecić również dr.Ire i Dr. Niedzielskiego,Dr.Banacha .... Dr.Partyka - terminy ma na juz i na NFZ no ale jest bardzo specyficzny .... trochę ich było / jest ... w sumie wszystko zależy od tego czy chodzi o starania o ciążę,leczenie czy prowadzenie ciąży ....



Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Pan Doktor Andrzej Puchalski z Diagnozy na Felczaka jest najlepszy! Naprawdę, to że na niego trafiłam trochę zakrawa na cud… Jako pacjentka czuję się fachowo zaopiekowana. Do doktora trafiłam w rok po poronieniu w 9 tygodniu. Wielomiesięczne trudności w ponownym zajściu w ciążę okazały się mieć swoją konkretną przyczynę - i Pan Doktor wychwycił ją już w pierwszym wywiadzie (a wcześniej byłam jeszcze prywatnie u trzech innych lekarzy). Po wprowadzeniu zaleceń, leków oraz wdrożeniu diety udało mi się zajść w ciąże już w następnym cyklu :) polecam bardzo serdecznie tego przemiłego, zaangażowanego dobrego człowieka i wspaniałego lekarza.
 
Do góry