reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dobry ginekolog w Szczecinie

jdzinka

Mama Wiktorii
Dołączył(a)
4 Styczeń 2008
Postów
104
Miasto
Karlino
Witam!
Jestem Mamą 10 miesięcznej Wiktorii i mieszkam w Szczecinie. Moją ciążę (zagrożoną) od samego początku prowadził dr Włodzimierz Tudaj i byłam i nadal jestem z jego usług bardzo zadowolona. Punktualny, kompetentny, miły, delikatny ze świetnym poczuciem humoru. Świetnie dogadywał się z moim narzeczonym i wizyty u niego wspominamy z uśmiechem na twarzy.:-) Nadal korzystam z jego opieki i serdecznie polecam innym Szczeciniankom i nie tylko.
Jeśli macie zaufanego i dobrego ginekologa to podzielcie się opinią na jego temat.
 
reklama
Witam serdecznie dopisuję do złotej listy dwie panie doktor dr Dorota Rokoszak i dr Katarzyna Strojny obydwie przyjmują w przychodni przy ul. Kostki Napierskiego na oś. Słonecznym.
Wspaniałe specjalistki i równie wspaniałe kobiety zawsze mają czas dla pacjentek i nigdy nie zdażyło się żeby nie odebrały telefonów prywatnych od pacjentek.
Gorąco polecam :-)
 
Witam:) Jestem nowa na tym forum, ale z radością dołączam do fanek doktora Tudaja. Prowadzi moją drugą ciążę. Nie dość że jest dobrym specjalistą, to jeszcze super człowiekiem - miłym, bezpośrednim i co też ważne- z rewelacyjny poczuciem humoru. Pozdrawiam
 
Ja polecam doktora Rafała Kurzawę ma swoją klinikę i przyjmuje prywatnie na ulicy Kasprzaka 2.Jest także w szpitalu na Uni Lubelskiej.
Super lekarz młody,kompetentny,uprzejmy i bardzo sympatyczny.To dzięki niemu mam Alę,on jako jedyny znalazł przyczynę mojego niezachodzenia w ciążę,a okazało się że to błaha sprawa.Wcześniej 5 lat leczyłam się u innych specjalistów i nic.A u niego dwie wizyty badania i już byłam w ciąży.
Jestem panu wdzięczna panie doktorze
 
Ostatnia edycja:
WitajcieJa mogę z czystym sercem polecić dr Nestorowicz. Super specjalista od różnych problemów, prowadzi moją ciążę i jestem z niej zadowolona;)
 
ja gorąco polecam dr dorota rokoszak swietny lekarz ma dobre podejscie bardzo mila i sympatyczna babka jak dowiedzialam sie ze jestem w ciazy to wybralam sie do niej pywatnie sama zaproponowala mi przekierowanie na panstwowe wizyty i nie odczulam zadnej zmiany w jej podejsciu do mojej osoby poswieca pacjentce tyle czasu ile potrzeba wszystko bardzo dokladnie tlumaczy jeszcze raz polecam:)
 
Witam poszukuje dobrego ginekologa, który pomoze mi zajść w ciążę. Wcześniej chodziłam do dr. Puchalskiego, bardzo dobry specjalista tyle ze drogi. Dostałam namiary na Rafała Kurzawskiego, ale z opini różnych internautów nie jestem do niego przekonana.Moglibyście mi cos doradzić. Pozdrawiam
 
Witam poszukuje dobrego ginekologa, który pomoze mi zajść w ciążę. Wcześniej chodziłam do dr. Puchalskiego, bardzo dobry specjalista tyle ze drogi. Dostałam namiary na Rafała Kurzawskiego, ale z opini różnych internautów nie jestem do niego przekonana.Moglibyście mi cos doradzić. Pozdrawiam
Rafał Kurzawa jest rewelacyjny ja trafiłam do niego po kilkuletniej walce o dziecko .W moim przypadku wystarczyło zrobić odpowiednie badania na które on mnie skierował (miałam zatkane jajowody)w ciążę zaszłam momentalnie,potem prowadził całą moją ciążę i byłam bardzo zadowolona.
Podobnie jak ty słyszałam różne opinie na jego temat ale akurat w moim przypadku ten lekarz sprawdził się na 100% z czystym sumieniem mogę powiedzieć że dzięki niemu jestem matką.
Oczywiście nie jest tani ale za to profesjonalny w każdym calu i wbrew temu co mówią inni ja nie wyczułam u niego chytrości na kasę a nawet wręcz przeciwnie sam namawiał mnie pod koniec ciąży abym przeniosła się do innego gina bo do niego musiałam jeździć 120km.
 
reklama
witam potrzebuje dobrego ginekologa na kase chorych ze szczecina najlepiej gdzies w okolicach centrum, pierwsza ciaze prowadził mi doktor świderski ale nie dokonca jestem z niego zadowolona,:-)
 
Do góry