reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dobry i tani ginekolog WARSZAWA !!!!!!

ilona1987

Aktywna w BB
Dołączył(a)
17 Luty 2009
Postów
81
Miasto
--
Witam wszystkich bardzo serdecznie :):-)
Wczoraj dowiedziałam sie że jestem w ciąży :-D Zrobiłam mężowi niesamowita niespodziankę gdyż wczoraj mineło 7 miesięcy od naszego ślubu :) Chciałam dowiedziec sie gdzie mogę znaleść dobrego ginekologa i nie drogiego !! czytałam gdzies że niektórzy lekarze w Warszawie robią badania w cenie wizyty !! Bardzo mi zależy na szybkiej odpowiedzi gdzyz juz w poniedz. chciałam sie udac go lekarza :):):):)
 
reklama
dziękuję ale jestem nowa i nie mogę nic znaleźć.... szukalam i nic ;( chocdzi mi aby nie był drogi ale dobry !!!błagam pomóżcie !! nie znam Warszawy bo mieszkam tu od niedawna wiec cieżko mi znaleźć dobrego ginekologa !!!!
 
Teraz 100 złotych to raczej norma, czasem można więcej zapłacić, ja u siebie 110 płacę, a kiedy mogę to chodzę na ubezpieczenie. Z tańszą wizytą się w Wawie nie spotkałam.
 
u Bonifratrów 80 zł za wizytę. Byłam, ale nie jestem zadowolona. Pani stwierdziła, że 6 tydzień to za wcześnie, dała mi tylko skierowanie na badania i na usg. Może stwierdziła, że skoro to moje drugie dziecko, to ja już wszystko wiem...
 
Też do niego chodzę. najpierw chodziłam do niego do Lim, teraz chodzę do niego prywatnie. Prowadził moją ciążę. Nie wiem czy jest tani, wydaje mi się, że wszędzie konsultacja prywatna kosztuje w granicach 100 zł ale na pewno jest dobry. Nie jestem pewna też, czy lekarza należy wybierać po cenie :)
 
Witam! Jeśli chodzi o dobrych i niedrogich ginekologów w Warszawie to polecam zespół pracujący w przychodni ALFA-LEK na ul. Nowy Świat. Przychodnia jest bardzo nowoczesna i na miejscu można wykonać większość najpotrzebniejszych badań, np. USG 3D i 4D, żeby zobaczyć swoje maleństwo! :-D Tutaj można poczytać więcej o samej przychodni i o lekarzach: GINEKOLOG WARSZAWA ALFA-LEK
 
reklama
mój ulubiony ginekolog z warszawy to dr Marek Łuszczewski. Bardzo kompetentny lekarz z dużym doświadczeniem. Przyjmuje prywatnie w jednej z klinik w centrum. Informacje o nim mozecie łatwo znaleźć na znanymlekarzu :)
 
Do góry