reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dobry i tani ginekolog WARSZAWA !!!!!!

no własnie.. co znaczy tanio - 100 zł to chyba norma.. w sumie niestety.. przy wizytach minimum co miesiąc w trakcie ciąży. ale nie ma co narzekać, trzeba płacić :) ja polecam swojego. dr. Ruszkowski.
ale obecnie większość szpitali prowadzi programy darmowej opieki dla ciężarnych zawierające konsultacje, badania i usg. korzystałam z niego równolegle.
 
reklama
Witam wszystkich bardzo serdecznie :):-)
Wczoraj dowiedziałam sie że jestem w ciąży :-D Zrobiłam mężowi niesamowita niespodziankę gdyż wczoraj mineło 7 miesięcy od naszego ślubu :) Chciałam dowiedziec sie gdzie mogę znaleść dobrego ginekologa i nie drogiego !! czytałam gdzies że niektórzy lekarze w Warszawie robią badania w cenie wizyty !! Bardzo mi zależy na szybkiej odpowiedzi gdzyz juz w poniedz. chciałam sie udac go lekarza :):):):)

Ja od mniej więcej roku zmieniłam moją panią ginekolog na pana dr. Cendrowskiego - Ginekolog Warszawa , i nie żałuję - w końcu znalazłam lekarza, który ma czas mnie wysłuchać i wyjaśnia wszystkie wątpliwości. Jeśli interesuje was doświadczony specjalista z przyjaznym podejściem - polecam !
 
Ja słyszałam, że bardzo dobrym specjalistom jest Wojciech Głuchowski z Warszawy!
Polecam poszukać opinii na temat tego lekarza w necie!
 
Ja swoją ciąże prowadziłam u dra Krzysztofa Berbeka z Rehabilis. Generalnie bardzo sympatyczny i kompetentny lekarz, wizyty u niego przebiegały zawsze miło, a to jest dla mnie istotne bo gburowaci lekarze tylko mnie stresują ;P raz robiłam u niego test PAPPA, babeczka która siedziała ze mną w poczekalni mówiła mi, że słyszała od znajomej położnej że robienie tych testów to podobno nie jest takie hop siup dla tych lekarzy, trzeba mieć certyfikaty itd. i tym bardziej mnie przekonała do tego lekarza :-)
 
Też do niego chodzę. najpierw chodziłam do niego do Lim, teraz chodzę do niego prywatnie. Prowadził moją ciążę. Nie wiem czy jest tani, wydaje mi się, że wszędzie konsultacja prywatna kosztuje w granicach 100 zł ale na pewno jest dobry. Nie jestem pewna też, czy lekarza należy wybierać po cenie :)



W warszawie 100 złotych to tanio według mnie.
 
no nie jest to dużo jak na Wawę. Ale ja np wole dać trochę więcej i mieć komfort badania- dlatego np. od dłuższego czasu chodzę do Boramedu. Dla mnie to w 100% klinika w której czuję się po porstu dobrze i wiem ze jestem pod dobrą opieką!
 
Ja od trzech lat chodzę do ginekologa do mojej przychodni KEN na Ursynowie, wcześniej jeździłam na Wolę ale stwierdziłam że bez sensu jak tu mam rzut kamieniem. Chodzę do dr Kamińskiej i naprawdę jestem zadowolona, dr fajna jako człowiek i kompetentna jako lekarz. Ciąże mi obie prowadziła, w drugą kilka miesięcy nie mogłam zajść i przebadała mnie od stóp do głów żeby znaleźć przyczynę, dała radę :)
 
reklama
Ja powiem Wam dziewczyny, że miałam spory problem ze znalezieniem dobrego ginekologa, póki nie trafiłam na lekarzy z Medichouse. Przede wszystkim świetne podejście do pacjentek- zero zbędnych czy kąśliwych komentarzy. Poza tym na miejscu jest dostęp do wszelkich badań chociażby w okresie ciąży, generalnie sama jestem bardzo zadowolona.
 
Do góry