reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ginekolog MIELEC

kdd

Dołączył(a)
5 Sierpień 2008
Postów
2
Proszę o polecenie dobrego ginekologa w Mielcu. Mój okazal się niewypalem. Dopiero planujemy ciąże a już jesteśmy przerażeni brakiem opieki. Napiszcie też kogo lepiej unikać.
Będę bardzo wdzięczna za pomoc.
Pozdrawiam kdd
 
reklama
witaj:-) moja ciaze prowadzil dr Cebulak byly juz niestety ordynator ginekologii i poloznictwa bylam bardzo zadowolona z opieki i informacji na temat przebiegu mojej ciazy teraz wiem ze tez przyjmuje ale jedynie prywatnie:baffled:
dobry tez ponoc jest dr Pajak wiem to ze slyszenia:rofl2:
ja osobiscie to juz nigdy w zyciu nie pojde do dr Marzec szkoda kasy i czasu......
pozdrawiam
 
Dziękuję Maciejko (Slodki synuś ). Dr Marzec już dawno u mnie odpadla. Teraz bylam u Jachyry - jedyne co mi zalecil przed zajściem w ciąże to dużo seksu:szok:! Zero badań i zaleceń ! Skąd wie, że jestem zdrowa skoro bylam u niego pierwszy raz ?
 
witam dziekuje za komplement w imieniu synka:tak:
o widzisz tacy juz sa lekarze zero badan a potem gdy cos nie tak (odpukac)to radz sobie sam czlowieku:baffled:
z tego co sie orintuje w tej dziedzinie to tez fajny jest dr Klecha mozesz sprobowac nie zaszkodzi a zawsze mozna wiecej nie isc tylko zmienic na innego:tak:
a na temat dr M to ja wole sie nie wypowiadac.....
pozdrawiam
 
witaj:-) moja ciaze prowadzil dr Cebulak byly juz niestety ordynator ginekologii i poloznictwa bylam bardzo zadowolona z opieki i informacji na temat przebiegu mojej ciazy teraz wiem ze tez przyjmuje ale jedynie prywatnie:baffled:

dobry tez ponoc jest dr Pajak wiem to ze slyszenia:rofl2:
ja osobiscie to juz nigdy w zyciu nie pojde do dr Marzec szkoda kasy i czasu......

pozdrawiam

Mnie prowadzi dr.Pająk. Jest ok.
Regularne wizyty, skrupulatne notatki, za każdym razem USG. Cena do zniesienia.
Tylko ma dosyć szorstki sposób bycia. No ale to już zależy co kto lubi.
U dr. M. byłam państwowo 2 razy i więcej nie pójdę.
 
witaj :-MALENA:-)
JESZCZE PARE DNI TEMU DORADZALAM A TERAZ SAMA JESTEM ZMUSZONA SKORZYSTAC Z PORADY GINEKOLOGA I WLASNIE TEZ MYSLALAM O DOKTORZE PAJĄKU I MOJA PROSBA Z ZWIAZKU Z TYM JAKBYS MOGLA KOCHANA PODAC MI KIEDY ON PRZYJMUJE I JAKIE MA KOLEJKI I GDZIE I ZA ILE TO BYLABYM CI NIEZMIERNIE WDZIECZNA:tak:MOZE BYC TU LUB NA PRIVA POZDRAWIAM I Z GORY DZIEKUJE
 
Hej!
Przyjmuje przeważnie w poniedziałki i czwartki po południu. Czasem także w inne dni.
Trzeba się wcześniej umawiać, ale za to nie czeka się w kolejce.
Ma gabinet w tej małej przychodni za szpitalem przy ul. Wolności 27
(taki nowy budynek gdzie jest szkoła rodzenia i apteka)
tel na rejestrację: 017 788 50 61
Wizyta kosztuje 70 zł. W tym już jest USG (przynajmniej dla ciężąrnych)
 
reklama
Do góry