reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gliwice- szpital, gin

Kasia178

Fanka BB :)
Dołączył(a)
13 Luty 2005
Postów
1 011
hej:)

Mam prośbę: czy któraś może rodziła w Gliwicach i może mi powiedzieć coś o szpitalu, warunkach, itp. I jeszcze może macie jakiegoś godnego polecenia gina z Gliwic? A może jakieś opinie o dr Kluszczyńskim? Dzięki, pozdrawiam! Papa
 
reklama
Też jestem ciekawa co sądzą dziewczyny, które rodziły w Gliwicach; ja mam termin na styczeń.
Moim lekarzem jest dr Szwej, przyjmuje w Gliwicach na Strzelniczej (koło osiedla Obrońców Pokoju). Gorąco polecam.
Pozdrawiam, Agata
 
Agata, ja też mam termin na styczeń :) dokładnie na 29 stycznia :) Może spotkamy się na porodówce? chyba zostałyśmy same z Gliwic. Zapraszam na wątek styczniówek w dziale przyszłe mamy. Szwej pracuje w szpitalu? Ja chodzę do Kluszczynskiego, bo jest dobrym specjalistą, chodziłam do niego przed ciążą, pracuje w szpitalu i perfekcyjnie robi cesarki a ja właśnie muszę mieć cesarkę. Chodzę do niego prywatnie na ul. Czajki. Jestem zadowolona ale chciałabym coś o nim wiedzieć od innych. A jaki jest Szwej? Pozdrawiam :)
 
Witam dziewczyny z Gliwic

Ja już nie mieszkam w Gliwicach, ale kiedyś mieszkałam a moja bratowa rodziła pierwsze dziecko w Gliwicach i po jej przejściach nie polecam. Może coś od tego czasu się zmieniło (rodziła w 2003) ale mały zaraził się gronkowcem i w ogóle atmosfera była nieprzyjemna, bo nikt w szpitalu nie chciał wziąć na siebie odpowiedzialności. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło i teraz jest zdrowym i ślicznym chłopczykiem;) Rodząc drugie dziecko bratowa zdecydowała się na szpital w Pyskowicach i była bardzo zadowolona:) Nie chcę oczywiście żadnej z Was straszyć, może to był wyjątek ale o szpitalu w Gliwicach krążą różne opowieści:)
Serdecznie pozdrawiam Was i Wasze bebika;)
 
 
hello dziewczyny! Oczy mnie już rozbolały od czytactwa.Mam nadzieję,że za jakiś czas się tu zadomowię,jak mnie przyjmiecie. No bo czy ktoś tu będzie chciał widywać położną ????A wpisuję się tu akurat,bo pracuję własnie w Gliwicach.Chętnie udzielę porad i wskazówek.Co do rozmaitych opinii o szpiatlu to uważam,że jeszcze sie taki nie urodzil coby....znacie to.Tu przyszły na świat moje dzieci,tu rodziły wszystkie moje koleżanki,znajome i przyjaciółka.I wracają a to jest dla mnie najważniejsze.Ale nie zamierzam robić reklamy.Możecie mnie znaleźć pod numerem gg 4933890 lub na adres antycyponek@interia.pl Może przyda się czasem komus tu rada położnej,mam za sobą sporo lat pracy,kiedyś prowadziłam swoją szkołę rodzenia,przyjmowałam porody w domu więc nie jestem taką"zakutą pałą"...tak myslę :-)) Prowadzę pomoc dla mam karmiących. :)
 
Ja rodziłam w tym szpitalu w marcu 2003 roku. Poród zakończył się cesarskim cięciem ale pobt wspominam bardzo mile. Co mi się najbardziej podobało bardzo fajni lekarze neonatolodzy, fantastyczna pielęgniarka laktacyjna która nauczyła mnie karmić uratowała bolace piersi. Dzieki niej karmiłam 14 miesięcy bez najmniejszych problemów. Dla mnie to jest najważniejsze bo na sam poród nie zawsze mamy wpływ. W tyym szpitalu niechętnie wypuszczają mamę i dziecko w razie komplikacji. Byłam tam 10 dni. Dr Wieczorek wypuścił nas dopiero jak wszystko było ok. Praktyczna rada sióstr butelka z zakrętką wtykaną bo można ją obsługiwać w jednej ręce. bardziej czystego szpitala nie widziałam.
 
witam! o tym szpitalu słyszałam wiele ale niestety nie byłe to dobre wiadomości dlatego zdecydowałam się rodzić w Pyskowicach i ten szpital polecam z czystym sumieniem!!!!!!!!
 
To szkoda,że takie wiadomości odstraszają. Na szczęście nie wszyscy wierzą w plotki i mam ogromną ilość ludzi znajomych,którzy są bardzo zadowoleni.Ja pracuję w Gliwicach od wielu lat i myślę,że dobrze znam mocne i słabe strony szpitala,znam też i to nie tylko z opowiadań,inne okoliczne szpitale więc pewnie dlatego moje znajome rodziły tu u mnie.Chyba nie ma nic gorszego jak nastraszyć dziewczyny jakimiś plotami. A uczciwie mówię,że nie ma szpitala o którym mówionoby tylko dobrze.Wystarczy poczyutać o Świetej Zofii w stolicy. Pozdrawiam
 
oooo tak dobrze wiedziec ze sa przyszle mamy tak blisko, tez jestem z Gliwic i mam termin na 1 pazdziernika, chcialabym sie cos dowiedziec wiecej o szpitalu na kosciuszki bo jestem na niego zdecydowana.... a tu takie opinie..... :( wiem jedynie ze w szpitalu tym sa prowadzone darmowe wyklady o ciazy, porodize itp i sa prowadzone baaaardzo fajnie, jest mozliwosc zadawania pytan i to do poloznych i lekarzy. Jezeli ktoras z was wie cos wiecej to dajcie znac :)
 
reklama
Witaj Milkshake
Ja tez jestem z Gliwic, ale postanowiłam rodzić w Pyskowicach. Tam tez chodzimy na szkołę rodzenia(bezpłatną), jesteśmy bardzo zadowoleni.
I co dziwne spotkaliśmy tam kilka par właśnie z Gliwic, więc nie jestem jedyna, która zdecydowała się nie rodzić w Gliwicach :laugh: !!!
Pogadaj z laskami, które rodziły w Gliwicach, opinie sa różne, ale ja na 10 spotkałam się z 1 pozytywną :mad:
WYBóR NALEżY DO CIEBIE.
Serdecznie pozdrawiam:)
 
Do góry