reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gliwice- szpital, gin

Chętnie odpowiem na wszystkie pytania dotyczące szpitala w Gliwicach.Nie dalej jak wczoraj trafiła do mnie dziewczyna,która pierwsze dziecko rodziła w Pyskowicach i za żadne skarby już tam nie wroci,więc to tylko potwierdza opinie,że o każdym szpitalu można znaleźć różne opinie i to najczęściej takie jak sie chce ;-)) Ja praede wszystkim uznaję tylko uczciwe opinie,więc sama nie stosuję metody krytykowania innych szpitali,wszędzie są jakieś plusy i minusy.
U nas rodzi miesięcznie przeszło setka kobiet,to chyba nie przypadek.gdyby było tak jak czasem czytam opinie to napewno te kobiety trafiłyby gdzieś w inne miejsca.Tendencje do ilości porodów są zwyżkowe,to chyba też o czymś świadczy. Nie twierdzę,że jest idealnie,bo to byłaby bzdura,nie ma takiego miejsca do porodu,o którym byłyby tylko i wyłącznie super opinie.Ludzie oczekują różnych rzeczy.Sami są różni.My też jestesmy tylko ludźmi.
Gdby któraś z was chciała zadać konkretne pytanie o szpitalu to zapraszam na gg 4933890. Jak mam wolną chwilę to odpisuję.Od września znowu zajęcia w szkole rodzenia w szpitalu,a dla tych co już urodziły zawsze proponujemy wsparcie w karmieniu piersią.W Pyskowicach w szpitalu też dają namiary na położne z Gliwic,które pomagają mamom karmiącym,tylko kontakty są już troszkę przestarzale i część telefonow się zmieniła.
 
reklama
Jestem w 9tygodniu pierwszej ciąży i bardzo bym chciała aby przez ten piękny okres życia poprowadził mnie odpowiedni lekarz.
Bardzo prosiłabym o opinie na temat lekarza Adama Rajpert, Arabskiego albo Rajsa - czy któraś z Was może mi na ich temat coś powiedzieć i ewentualnie doradzić, który najlepiej poprowadzi moją ciąze (byłabym bardzo wdzięczna).
 
Tydzień temu urodziłam córeczkę w Pyskowicach.
POLECAM, POLECAM i jeszcze raz polecam.

Wspaniała życzliwa opieka. i bardzo dobrzy fachowcy. W trakcie pierwszego etapu porodu piłki, prysznic, można chodzić.
Za przebieg drugiego etapu chciałam podziękować Pani Irenie Kunickiej - która nadzorowała jego przyjęcie. Na łóżku główka dziecka bardzo wolno przesuwała się w kanale rodnym, ona tylko spojrzała i kazała przynieść asystentce krzesło porodowe, poszło naprawdę szybko. Skróciła moje męki, a później wykonała piękne szycie ran - mistrzostwo świata.
W trakcie porodu pytają o imię i zwracają się po imieniu np. Pani Grażynko proszę teraz zrobić to, albo tamto.
Człowiek czuję się człowiekiem i to pod najlepszą opieką.

Oddział noworodkowy też super. Nawet dokumenty, które dostałam do domu pochwaliła moja położna środowiskowa (nawiasem mówiąc związana z Gliwiwickim szpitalem). Stwierdziła że super to wszystko jest przygotowane.

Nie znajduje żadnego minusa.
 
Tydzień temu urodziłam córeczkę w Pyskowicach.
POLECAM, POLECAM i jeszcze raz polecam.

Wspaniała życzliwa opieka. i bardzo dobrzy fachowcy. W trakcie pierwszego etapu porodu piłki, prysznic, można chodzić.
Za przebieg drugiego etapu chciałam podziękować Pani Irenie Kunickiej - która nadzorowała jego przyjęcie. Na łóżku główka dziecka bardzo wolno przesuwała się w kanale rodnym, ona tylko spojrzała i kazała przynieść asystentce krzesło porodowe, poszło naprawdę szybko. Skróciła moje męki, a później wykonała piękne szycie ran - mistrzostwo świata.
W trakcie porodu pytają o imię i zwracają się po imieniu np. Pani Grażynko proszę teraz zrobić to, albo tamto.
Człowiek czuję się człowiekiem i to pod najlepszą opieką.

Oddział noworodkowy też super. Nawet dokumenty, które dostałam do domu pochwaliła moja położna środowiskowa (nawiasem mówiąc związana z Gliwiwickim szpitalem). Stwierdziła że super to wszystko jest przygotowane.

Nie znajduje żadnego minusa.
Zgadzam się z tym co wyżej w stu procentach:tak:
Rodziłam w Pyskowicach w październiku i jestem poprostu zachwycona oddziałem, położnymi, lekarzami, ogólnie panującą miłą atmosferą;-)
Wiem, że jeśli zdecydujemy się na kolejne dziecko to napewno urodze w Pyskowicach:tak:
 
Witam. No cóż, nie mogę podpisać się pod laurkami dla Pyskowic. My byliśmy z tego szpitala niezadowoleni - patrz inne moje posty na tym forum (i paru innych też). Aczkolwiek cc żonie robili dr Tobór i dr Szumniak i to była dobra robota:). Reszta - tzn. lekarz prowadzący ciążę (Księżarek), opieka po cesarce, pomoc w karmieniu - dno! Jedyną kompetentną osobą była p. Wiesia Domin, ale nie zawsze była na dyżurze i nie zawsze miała czas.
 
witajcie ja rodziłam w Gliwicach dwa lata temu i byłam zadowolona.Miłe położne pielęgniarki a najfajniejsza była pani od laktacji która pomogła mi wyleczyć zapalenie piersi.W tym roku też sie tam znalazłam ale z zagrożoną ciążą,niestety poroniłam w 16tc ale nadal polecam.
 
Ja tez rodzilam w Pyskowicach i rownie goraco polecam!! Opieka w trakcie porodu super. Po porodzie rownie troskliwie sie nami zajmowali. Mialam bardzo duze problemy z przystawieniem malej do piersi ale zawsze przyszedl mi ktos z pomoca.Pielegniarki i ordynator oddzialu dzieciecego to
naprawde wspaniale kobiety.No moze poza jedna pania (nazwiska nie pamietam):dry:
Gdy kiedys w przyszlosci jeszcze bede w ciazy to porod oczywiscie tylko w Pyskowicach.
A moja ciaze prowadzila Irena Kecka-pracuje w/w szpitalu. Dzieki niej donosilam ciaze i dzis moge tulic w ramionach moja mala coreczke.
 
hej:)

Mam prośbę: czy któraś może rodziła w Gliwicach i może mi powiedzieć coś o szpitalu, warunkach, itp. I jeszcze może macie jakiegoś godnego polecenia gina z Gliwic? A może jakieś opinie o dr Kluszczyńskim? Dzięki, pozdrawiam! Papa


Witam!!! Co do szpitala wielospecjalistycznego w Gliwicach mam mieszane słowa. Lezalam w tym szpitalu prawie 2 tygodnie, na patologii ciazy sa super położne zwłaszcza st.połozna Foit:-)a co do położnictwa to nie mam słów :no: jest fatalnie jestem po cesarskim cieciu i w dobie po cieciu dowiedzialam sie ze polozne nie sa służącymi niestety :eek: co do pani ordynator dla noworodkow to totalna pomylka chciala mi hospitalizowac i faszerowac zastrzykami dziecko co bylo nie potrzebne ale na szczescie dzieki nam (mnie i mojego meza) obeszło sie bez tego. Ogólnie fajny szpital ale lekarze kazdy mowi co innego to jest straszne. dlugo by tu mowic o niektorych bo jedna doktor badala mi wody plodowe i stwierdzila krystaliczne wody a po 2 dniach mnie cieli z zagrozeniem zycia dziecka, druga zas pani doktor prawila mi moraly ze dziecko kiedy ma czas to wyjdzie a moje poprostu od ponad 30 h nie umialo bo bylo zakrecone w pepowine :(:( Na sam koniec powiem tak gdyby nie Dr.Dąbrowski to mojego malenstwa by pewnie na swiecie nie bylo i za to jestesmy mu razem z mezem bardzo wdzieczni :):))::-);-)rodzilam we wrzesniu, pozdrwaiam i zostawiam to tobie ;)
 
Jestem w 9tygodniu pierwszej ciąży i bardzo bym chciała aby przez ten piękny okres życia poprowadził mnie odpowiedni lekarz.
Bardzo prosiłabym o opinie na temat lekarza Adama Rajpert, Arabskiego albo Rajsa - czy któraś z Was może mi na ich temat coś powiedzieć i ewentualnie doradzić, który najlepiej poprowadzi moją ciąze (byłabym bardzo wdzięczna).
Witam!!! Dr.A.Rajpert jest super lekarzem :):):) urodziłam we wrzesniu :):) dr Rajpert prowadzil mi cala ciaze jest ok lubi sobie pozartowac doradzi pomoze :):) full wypass dla mnie super lekarz
 
reklama
Do góry