reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto Poleci dobrego Ginekologa z Bydgoszczy ?

Dołączył(a)
11 Styczeń 2014
Postów
4
Hej :)
jestem w 18 tyg ciąży i się dowiedziałam ,że nie ma mojego lekarza dr Wasilewskiego i położna przekierowała mnie do innego którego nie znam i nie wiem czy jest dość normalny i opiekuje się ciężarnymi ::)) Jutro się dowiem ale na wszelki wypadek szukam innego w Bydgoszczy na kase chorych. Bo kiedyś chodziłam do Jesionowskiego ale to Zboczuch i nie potrafi leczyć, Pachecka ponoć też siksa...
No i oczywiście chciałabym pójść na kontrole prywatnie gdzieś gdzie jest dobry sprzęt i fajny doktor słyszałam ,że Wasilewski ale teraz dużo bierze ponad 250zł ?! Czy to prawda ,bo nie mogę się w ogóle tam dodzwonić:| A dzwoniłam jeszcze do mojego byłego doktora Michalaka ,bo chciałam się dowiedzieć kiedy mogę znać płeć to powiedział ,że teraz na 3d mogłabym pójść bo powie mi lekarz czy jest good i płeć mi powie ,a tak jak ja chodzę normalnie na 2d to mi zbyt szybko nie powie ale jednak ważniejsze czy jest wszystko dobrze niż płeć :)
Pozdrawiam Przyszłe Mamusie i już Mamusie :)
 
reklama
Witaj

Ja chodziłam do Teresy Pierzchało-Zakrzewskiej i byłam bardzo zadowolona. Poznałam płec dziecka w 13 tygodniu. Wizyta kosztuje 150zł (badanie plus USG)
Nie znam nikogo innego bo w Bydgoszczy mieszkam dopiero jakiś czas, ale z czystym sumieniem mogę polecic tego lekarza.
 
Dziękuje :) byłam dziś na wizycie i dobrego lekarza mam. Wysłał mnie na usg do dr Dubiel Mariusz ponoć bardzo dobry ginekolog i ma dobry sprzęt Ale ile w tym prawdy dowiem sie 28,01 :)) Pozdrawiam
 
podpinam się pod wątek ale bardziej szczegółowo. Poszukuję dobrego lekarza, który pracujew Bizielu bo tam chce rodzić. Proszę szczególnie o porady, kobiety które już rodziły i wiedzą czy z danym lekarzem można się dogadać aby poród przebiegł prawidłowo. Musi być też decyzyjny np w sprawie ewentualnego cc bo wiem że często przęciąga się temat cc i kobiety czekają do zmiany dyżuru
 
No ja jeszcze nie rodziłam ale wiem tyle co czytałam i mówili znajomi ,że tam zbytnio opieki nie ma chyba ,że coś się zmieniło. No i dużo osób poleca szpital na Markwarta :)
 
Sama rodziłam niecale 2 lata temu w Bizielu i wiem, że opieka jest tam najwyższej jakości, zwłaszcza jeśli chodzi o dziecko. Szpital na Markwarta wielu się podoba bo jest ładny, ale rdziły tam moje 3 koleżanki, które powiedziały, że na pewno już tam nie będą rodzić. Dlatego poszukuję lekarza z Biziela.
 
Do góry