reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

OLSZTYN prowadzenie ciaży i poród

kot...

Mamy lipcowe'08
Dołączył(a)
4 Czerwiec 2007
Postów
25
Miasto
Olsztyn
Witam, od kilku dni mieszkam w Olsztynie. Właśnie się przeprowadziłam tutaj z pieknego Wrocławia i poszukuję dobrej Pani Ginekolog. Dziewczyny polećcie proszę kogoś godnego zaufania. :happy2:
 
reklama
Jesli chodzi o Panią ginekolog to polecam Panią Dr Beatę Majewicz :-)
Przyjmuje państwowo : 089 5222159 na ul. Żoołnierskiej niedaleko Szpitala Wojewódzkiego oraz prywatnie 089 5270963na ul. Polnej 1A . Podam Ci także jej telefon komórkowy 0691784933. Jeśli chodzi o przyjmowanie państwowe to tzreba strasznie długo czekać ok.2-3 miesięcy , jesli chodzi natoamist o prywatę to przyjmuje teoretycznie od razu a wizyta kosztuje ok.70-80 zł.

Polecę Ci jeszcze jednego lekarza natomiast jest to facet Dr Rymkiewicz przyjmuję państwowo to do niego numer 609511045 a jego gabinet mieści się za TESCO. Czas oczekiwania na wizytę to ok. 1-2 tygodni. Jeśli jest coś pilnego przyjmuje od razu . W gabinecie nie jesteś tylko z nim tylko z położną - kobietą.
Osobiście polecam Ci Dr Rymkiewicza bardzo miło sprawnie bez sztucznej atmosfery i wszystko wyjaśnia jak potrzeba.


Pozdrawiam
 
Ja Ci polecę dra Tomasza Hoppe, przyjmuje w przychodni przyszpitalnej (w Wojewódzkim) i ma prywatna praktykę razem z żoną, ale teraz nie mogę znaleźć. Gdybyś była chętna to wyslij mi prywatną wiadomosć lub zastukaj na gg.
Dodam tylko że podobno jest on piąty w krajowym rankingu rozpoznawania wad rozwojowych u płodu, no i niestety nie jest tani
 
witam. Ja takze polecam doktora Rymkiewicza. Wspanialy, troskliwy, bardzo dobrze opiekuje sie pacjentka i jej dzieckiem w brzusiu. Plecam w 100%. Najdelikatniejszy lekarz gin jakiego znam:)
 
Polecam Panią dr Beatę Majewicz. Rewelacyjna kobieta, bardzo sympatyczna, potrafi zdobyć zaufanie pacjentki.
Byłam u niej prywatnie na mojej pierwszej wizycie i jestem bardzo zadowolona.
Poza tym gabinet bardzo ładny, dobrze wyposażony.
Pani doktor przyjmuje w Olsztynie przy ulicy Polnej 1A.
Polecam:)
 
Polecam Panią dr Beatę Majewicz. Rewelacyjna kobieta, bardzo sympatyczna, potrafi zdobyć zaufanie pacjentki.
Byłam u niej prywatnie na mojej pierwszej wizycie i jestem bardzo zadowolona.
Poza tym gabinet bardzo ładny, dobrze wyposażony.
Pani doktor przyjmuje w Olsztynie przy ulicy Polnej 1A.
Polecam:)
Pani doktor przyjmuje tez na ulicy Żołnierskiej w domu Studenta. Ma tam gabinet kontraktowy z NFZ a równie dobrzez wyposażony co prywatny.
poza dr majewicz polecam doktora Zbigniewa Szarejkę. Gabinet tylko prywatny na ul. Jagiellończyka. Doktor pracuje w szpitalu miejskim:-)
 
Witam!

jestem nowa i nie wiem czy nie powielam wątku- albo nie umieszczam go w złym dziale- z góry przepraszam...

ale do rzeczy od 3 lat staramy się z mężem o dzidzie- oczywiście bezskutecznie, 3 razy zmieniałam lekarza i jestem w punkcie wyjścia: niewiadomo dlaczego nie mogę zajść w ciąże!
nie brałam żadnych leków, mąż też, może ktoś znal lekarza który wysłucha, doradzi i pomoże z Olsztyna???

najlepiej taki który przyjmuje i prywatnie i na nfz

prosze o pomoc bo juz nie wiem co robic...
 
Witaj! Polecam ci doktora Wojciecha Gimelle, przyjmuje prywatnie na ulicy 3 maja chyba, wejscie do kamienicy na przeciwko wejscia do tunelu pod torami. Jesli bedziesz potrzebowala nr telefonu wyslij prywatna wiadomosc. Mieszakm za granica i adresu dokladnie nie pamietam ale jak pbedzie trzeba zdobede..Sama w Polsce bylam jego pacjetka i pomogl tez wielu moim przyjacilokom. Pracuje takze w szpitalu miejskim.Pozdrawiam, kasia
 
Witam ,

mam 17 lat . Potrzebuję jakiegoś dobrego ginekologa z Olsztyna .. Najlepiej prywatnego [ koszt max ok. 50 - 60 zł ] .. bądź nie prywatnego .. Jednocześnie nie chcę iść z rodzicem/opiekunem . [ Pierwszą wizytę mam już za sobą ] . Czy mogłybyście mi kogoś polecić .? ; )

Pozdrawiam .
 
reklama
Do góry