reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

OLSZTYN prowadzenie ciaży i poród

reklama
Ja w miejskim leżałam i nie za bardzo polecam, choć położne są tam nawet fajne niektóre. Ja leżałam na ginekologii, ale tam i tak się przed porodem leży. Lekarze jak dla mnie nie za bardzo...Będę rodziła w Wojewódzkim:)
Słyszałam też, że szpital Malarkiewicza jest dobry, ale ja mam chore nerki i nie "nadaję" się na poród właśnie tam. Muszę być pod opieką urologiczną:(
 
Ja rodziłam w Miejskim i bardzo sobie chwalę. Miałam "wynajętą" położną do porodu (baaaaardzo sobie chwalę) ale nie sądzę, żeby dzięki temu inaczej mnie traktowano. Wojewódzkiego nie polecam, no chyba, że ktoś naprawdę musi, jak neverend. Malarkiewicz jest o tyle fajny, że sale na położniczym są jednoosobowe. To naprawdę ma znaczenie.
 
Hej Dziewczyny!
Ja z kolei bardzo mocno polecam szpital Wojewódzki. Rodziłam tam w marcu br. Opieka fantastyczna, położne - super kobitki i do tego, w razie jakichkolwiek komplikacji, to właśnie Wojewódzki jest najlepiej przygotowany pod względem sprzętu. Położnej nie wynajmowałam, a trafiłam na świetną babeczkę, która przez cały okres po porodzie zaglądała do mnie i pytała co i jak (a leżałam prawie 2 tygodnie, bo Mała miała długo żółtaczkę). Jeśłi o mnie chodzi, to kolejne porody tylko w Wojewódzkim.
 
Dziewczyny, jeśli z ciążą i dzieciaczkiem wszystko jest ok to ja polecam Malarkiewicza. Rodziłam tam w lipcu i było naprawdę super. Położne miłe i nie tną bez sensu jak popadnie. To był mój pierwszy poród i po nim stwierdziłam ,że tak mogę rodzić codziennie:-) Sale rzeczywiście jednoosobowe i z dzieciaczkiem byłam cały czas. Jedynie na badania i kąpanie zabierają. No i są tam osoby, które poradzą w kwestii karmienia piersią:-)
 
Witajcie ja ogólnie jestem przerażona szpitalami i tym co o nich słysze-chodzi mi o Olsztyn!!!
Panicznie boje sie bólu i kiedy nie daje juz rady to mam odlot nie panuje nad soba jest to dla mnie straszne ale taka sie urodzilam ,bardzo chcialabym rodzic u Malarkiewicza podobno tam jest najlepiej i daja znieczulenie miejski odpada-wszyscy odradzaja-znieczulenie to już przy zejsciu na tamten swiat,a z wojewódzkiego wyszłam wczoraj i to co zobaczyłam to masakra kobiety z torbami zwijaja sie z bólu i czekaja w kolejce na krzesłach bo nie ma miejsc a pierwszenstwo maja te z problemami bo przecież odział to patologia i jesli to sam poród bez wczesniejszych komplikacji to poczekalnia na korytarzu -widziałam to wczoraj strach mnie ogarnąl i wspólczuje tej Pani która własnie mialam okazje poznac na izbie przyjeć,mam nadzieje ze znalazło sie dla niej miejsce:tak:
 
Polecam szpital wojewódzki, jak rodziłam to było niesamowite oblężenie ale pomimo tego polecam ten szpital. Jeśli chodzi o położną to Kasia Szyszko jest złotą kobietą - kiedyś pracowała u Malarkiewicza. Z nią poród jest przyjemniejszy niz wyrywanie zęba :-D. A odradzać będę każdemu szpital miejski ze względu na jednego z pracujących tam lekarzy. Na początku ciąży niestety trafiłam na jego dyżur co sprawiło że miejski będę do końca życia omijać szerokim łukiem.
 
witam moze niepowinnam pisac bo nie olsztyn bym polecala lecz ostrode:tak:pierwszego synka rodzilam 6 lat temu :wściekła/y:drugiego8 tygodni temu...jestem zdziwiona co tam sie stalo bardzo milo wspominam totalna metamorfoza:-) goraco polecam
 
reklama
Ja zeszłego roku we wrześniu rodziłam u Malarkiewicza i polecam bardzo ten szpital, obsługa super, miła atmosfera, super położne. Mam wielką nadzieję, ze w marcu znajdzie się tam dla mnie miejsce:)
 
Do góry