reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

poród - Mińsk Mazowiecki czy Międzylesie??

reklama
Bardzo proszę o pomoc!!!!
Mieszkam w warszawie. Mam na oku dwa szpitale. W Międzylesiu, oraz szpital w Mińsku Mazowieckim, w którym pracuje ginekolog prowadzący moją ciążę.
Na temat szpitala w Mińsku znalazłam kilka pozytywnych opinii, natomiast nic nie wiem o szpitalu w Międzylesiu.
Proszę o opinie na temat obydwu szpitali, jakieś linki, informacje o sposobach rodzenia, dodatkach typu piłeczki, opłatach itp.
Z góry dziękuję.
Przepraszam jeżeli taki temat już był, ale wpisując w wyszukiwarke nic nie znalazłam.
Droga pancio, ja rodziłam w Mińsku rok temu w październiku. niestety, ale były to najokropniejsze dni w moim życiu. Potraktowali mnie jak jakiegos śmiecia i przez 5 dni regularnie ubliżali i upadlali. Już na samym wejściu na oddział ordynator krzyczał, że co ja sobie wyobrażam, że karetką przyjechałam do szpitala, że teraz napewno ktoś umiera i czeka na erke ale się nie doczeka bo jasnie pani sobie jedzie bo rodzi. Potem było już tylko gorzej. Podczas cesarki lekarz mówił że szyje baleron na okrętke. gdy spytałam czy to moje dziecko płacze ordynator odpowiedział że to jest ich dziecko. pisząc to płacze bo pamiętam ten strach o moje maleństwo. Przy każdej wizycie ordynator męczył mnie psychicznie. wiedział co najbardziej zaboli pierworódkę. A ja bałam się cokolwiek odpowiedzieć w obawie o pogorszenie sytuacji. Raz powiedziałam tylko że troche życzliwości nic nie kosztuje ale lekarz odpowiedział że my się lubic nie musimy. Za 3 miesiące czeka mnie drugi poród ale tym razem w Międzylesiu. Mam nadzieje, że zadne przykrości mnie nie spotkają a jeśli będzie inaczej to będe walczyć o szacunek i napewno nie dam się po raz drugi tak potraktować.
 
Hej, ja rodziłam w Mińsku Mazowieckim, mimo, że tak jak moni-q mieszkam w Warszawie i blisko Miedzyleskiego szpitala. Zdążyliśmy dojechać:)- zreszta ciężko jest nie zdążyć, skoro pierwszy poród trwa przeważnie ok. 10 godzin (i tak było u nas +4h). W samochodzie woziłam co prawda wstążki do zawiązania pępowiny na wypadek porodu w samochodzie, ale nie przydały się;). Położne miały ze mnie niezły ubaw jak im o tym powiedziałam. Szybkie porody zdażają się jedynie w filmach i u nielicznych szczęściar. Jestem bardzo zadowolona z porodu w tym szpitalu, z obsługi, personelu, podejścia do pacjenta. Położne bardzo pomagają, można skorzystać z piłek, wanny, nikt na ciebie nie krzyczy. Po porodzie pomagają w opiece nad dzieckiem- przychodzą w nocy jeśli dziecko płacze i dają cenne wskazówki. Wszystko super poza tym, że nie można na życzenie dostać znieczulenia zewnątrzoponowego. Jestem w drugiej ciąży i bardzo chętnie pojechałabym do Mińska gdyby nie to. Po prostu paraliżuje mnie myśl kolejnego porodu bez znieczulenia. Dla mnie to była prawdziwa trauma. Ale nie wszyscy (na szczęście:) maja takie odczucia poporodowe:). Pozdrawiam i powodzenia!
 
Dawno mnie tu nie było.Wczesniej pisałam że rodzę w Mińsku w między czasie zdążyłam też urodzic drugiego synka w Międzylesiu.I napiszę krótko Mińsk zdecydowanie nie,Międzylesie super polecam każdemu:tak:
 
Halo! czy sa jakieś aktualne opinie o tych szpitalach? Mieszkam pomiędzy nimi i się ciągle zastanawiam"KTÓRY", a czasu coraz mniej
 
Do góry