reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Gorzowie WLKP

Witajcie dziewczyny, jestem i ja. :-)
Mąż zabrał mnie troszkę nad morze, żebyśmy się z fasolką dotlenili. :-) A później co chciałam coś napisać to jakiś problem z forum... :crazy:

Zaczynam 19tydz., a 11lipca poczułam ruchy!:-) Nieziemskie uczucie!!! Mój brzusio robi się okrąglutki, a ja już szaleję i kupuję ciuszki w uniwersalnym kolorze beżowym albo białym. Nie mogę się powstrzymać. 8 sierpnia mam usg i nie możemy z mężem się doczekać kiedy zobaczymy naszego bobaska. :-)

Jak czytam Wasze relacje z porodu to trochę mi lepiej. Wiem, że to boli i tego nie uniknę, ale obawiam się lekarzy i położnych. Nie chcę żeby ktoś dodatkowo mnie stresował.

Ciekawe jak MamaFranusia???

Dobrze wiedzieć, że do szkoły rodzenia trzeba mieć zgodę lekarza, bo za tydzień mam wizytę to odrazu wezme.

Pozdrowionka!
 
reklama
Kochana ja dla mnie to zbędny gadżet :) Jak niunia jest mała to się nie obraca, więc jak położysz tak będzie spać, poza tym większość czasu i tak spędza przy tobie. A jak jest większa (np. taka jak Ala), to obraca się na wszystkie strony i takie wałeczki będą tylko krępować ruchy.
Ale to tylko moje zdanie, decyzja i tak należy do Ciebie :)
 
czesc
daaaaaaawno mnie nie byhlo....
ale zyjemy i mamy sie dobrze, odpukac tfu tfu tfu dzieci zdrowe :-)
wczoraj pierwszy raz nad jeziorkiem bylismy i byyylo mega wypasnie :-)

POZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE

ps. aniolek dla mnie to zbedny gadzet :sorry2:
 
Mamusie doradźcie proszę, czy przydadzą się takie wałeczki do łóżeczka dla dziecka?
Czy to zbędny gadżet. Podaję linka

Bezpieczne wałeczki dla niemowląt z ulewaniem (1720220172) - Aukcje internetowe Allegro:tak:

Też mi się wydaje, że w praktyce się nie sprawdzą. Kasiulem ma rację, na początku nie będziesz chciała wypuścić maleństwa z rąk i cały czas będziesz sprawdzać czy wszystko ok. Bynajmniej ja tak napewno będę miała. :-)
 
FutureMummy mam pytanko. Wcześniej wyczytałam, że masz psinkę w domu. Ciekawa jestem jaka była reakcja psa, gdy pojawiła się Helenka? Mam 2 buldożki francuzkie, Ramziu jest od szczeniaczka z nami, a Przekrętkę adoptowaliśmy 5miesięcy temu. To są moje skarby najkochańsze, może troszkę rozpieszczone, ale grzeczne i nie agresywne. :-)
 
katarinka moja koleżanka ma też troszkę rozpieszczonego buldoga francuskiego :) który bardzo jest przywiązany do do niej i jak pojawiło się dziecko to był trochę obrażony, że już nie jemu poświęca się cały czas, a jakiejś małej istotce :) ale nigdy nie było z jego strony przejawu agresji, raczej "pilnował" maleństwa. Teraz Marcel ma już 14 m-cy i Zeus cierpi katusze, ale znosi je dzielnie :-)
 
cześć Wam kochane!
Witamy cię Katrinka :)

ja też jakoś ostatnio nie miałam czasu...aaaa i najważniejsze 17 lipca moje maleństwo przewróciło się z plecków na brzuszek (i to 2 razy!) zadarło głowę do góry i oglądało TV! :-D jak ją wycałowałam!!!

Dzięki Kasileum za podpowiedź, ja kupiłam smoczek lateksowy i butelkę (NUK-a) na razie bez efektu...ale próbujemy dalej... ;))) muszę ją nauczyć tej butelki bo generalnie jestem uwiązana jak na smyczy! spacery "wokół komina" bo jak się obudzi to musi natychmiast być cyc a tak się rozprasza że nie ma mowy żeby na dworze zjadła... ;)))
A co do powrotu do pracy to mam to samo! już jak sobie pomyślę to robię się smutna :(((( i ciągle mi się śni że idę na egzamin i nie jestem przygotowana!!!!

u mnie trochę gorzej bo migreny chcą mnie wykończyć! już dostaję na łeb... :((( zapisałam się do neurologa, bo tak często jeszcze nigdy nie miałam, raz na tydzień albo co drugi dzień! wykończyć się można... :(; czytałam że po porodzie mogą się zaostrzyć ataki...
a jak jest u ciebie Larvunia?

Mamo Franusia pochwal się maluszkiem! :) mam nadzieję że u Was wszystko ok! Ucałuj swoje szczęście :*** teraz pewno masz niezły kręcioł w domu :) pamiętam jak u mnie było, czasu na nic ;)

pozdrawiam Was serdecznie kochane!!!!

Gratulacje WAM dziewczyny obrony!!! ja już zapomniałam jak to jest, minęło już parę lat ;))) i 3 obrony za mną ;)))
 
Ostatnia edycja:
hej.
gratuluje dziewczyny magisterki :)
MamaF. czekamy i gratulacje :)

u mnie wszystko zle :( cale szczescie ze maly zdrowy. 27 lipca zapisalam sie do chirurga na zabieg...do tego moje mieszkanie stoi puste ;/ nie macie kogos kto by chcial kawalerke wynajac? narazie chce tam odswiezyc ale od 1 sierpnia potrzebuje kogos.

pozdrowienia dla dzieciaczkow :* i gratuluje postepow Lenki i dodatkowych kilogramow Aluni :)
 
reklama
cześć dziewuszki. mnie też daaaaaawnoo nie było. nie dam rady nadrobić zaległości, ale teraz postaram się pisać w miarę na bieżąco.
czy ktoś mnie tu jeszcze pamięta?! ;p

gaja- a gdzie ta kawalerka (dzielnica) i za ile? znajoma chciała, mogę podpytać. jak nie chcesz pisać na forum to czekam na pw.
 
Do góry