reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Gorzowie WLKP

Jeżeli chodzi o hurtownię w Wawrowie, to ja tam obkupiłam się we wszystkie kosmetyki dla dziecka, pieluszki tetrowe, wanienkę nawet butelki z Aventu bo promocja była :) Z pampersów mieli tam tylko Happy więc nie brałam... Polecam ją bo cenowo naprawdę jest dobrze, a i ważna rzecz można płacić tylko gotówką (przynajmniej tak było parę miesięcy temu).

Aguś jak się cieszę, że wszystko Wam się udało i że podobało się :) Ucałuj Lenkę, dzielną dziewczynkę :*
Ja mam coraz większe problemy z karmieniem piersią :( Ala tak mi poraniła sutki, że jak chwyta, to skręcam się z bólu :( i niczym tego nie mogę wyleczyć :((

Katarinka, aż mi serce na chwilę stanęło jak to czytałam...Jak to człowiek nie zdaje sobie sprawy jakie ma szczęście, zdrowe dzieci!!!
Oby wszystko było dobrze, daj znać po wizycie!

Aneczka87 myślę, że taniej będzie Ci kupić wózek wielofunkcyjny, bo płacisz jedną cenę, a masz 3w1. Tak jak pisała Katarinka na allegro naprawdę możesz znaleźć super okazje, używane wózki czasami zupełnie jak nowe w atrakcyjnej cenie. Poszperaj :)

Aniołek tam główka dziecka się ciśnie dlatego tak boli, ja na szczęście taki ból zaczęłam odczuwać dopiero na sali porodowej...
 
reklama
ja też chce iść do szkoły rodzenia, ale mi babka powiedział że da mi zaświadczenie dopiero na przyszłej wizycie czyli 5 września, czyli qwa po ptakach. a w listopadzie rodzę hehhe,

Raczej na pierwszym spotkaniu nie będziecie ćwiczyć, to doniesiesz zaświadczenie na następne spotkanie, które odbywa się raz w tygodniu
 
Kasiulem ja właśnie myślę o takim 3w1. my raczej zdecydujemy się na nowy.chyba nawet to będzie Tako Warriora, nie weim czy dobry wybór, choć o Tako słyszałam raczej pozytywne opinie
 
niesiaa ja praktycznie będę tylko korzystać z gondoli i spacerówki, ale jak moge poszaleć to czemu nie kupić już z fotelikiem
 
Czołem dziewczynki :-) Jeszcze czekamy - cały weekend na działce i nic :szok:

Jeżeli chodzi o zakupy dla maluszka np. kosmetyki, herbatki, witaminki, lekarstwa to taniej wychodzi w aptece internetowej Apteka Internetowa Dbam o Zdrowie - tanie leki i suplementy diety. Od jakiegoś czasu mają tam karty rabatowe dla Mamy i Maluszka i wiele produktów (potrzebnych zarówno przed jak i po porodzie) można kupić tam w dobrej cenie. Poza tym jest tam nieco taniej niż w aptekach stacjonarnych, więc opłaca się zamawiać leki itp. Produkty dostarczane są do wybranej apteki (najbliżej domu) za darmo!!! zazwyczaj w ciągu 1 dnia. Np. frida do noska, sudocrem, linomagi wychodzą tam taniej niż w hurtowni w Wawrowie, no i nie trzeba specjalnie jechać.
Promocje na produkty dla mamy i maluszka zmieniają się co dwa miesiące.
Karty rabatowe rozdawane są w aptekach DOZ, trzeba tylko się upomnieć.
Polecam!

Poza tym polecam zakupy na allegro - kupiłam wózek x-lander xa 2w1 prawie nówka (ma jeszcze "wąsy" na oponach, gondola wcale nie używana) za 600 zł.

To tak się wydaje, że można sobie poszaleć z zakupami, ale jak się doda te wszystkie wydatki to sumy stają się bajońskie, a najdroższe okazują się wszelkie pierdoły, bo tyle trzeba tego kupić...
 
Ostatnia edycja:
anka kochana to może jeszcze okna pomyj, to coś się ruszy:)dosłownie dni bądź godziny dzielą :-)Cię od maluszka

ja nie ze wszystkim szaleje, ale wózek akurat to chcemy nowy, żeby nam trochę posłużył, no i na kolejne dziecko, ale wiadomo życie nam zweryfikuje:)
 
dzięki Kasileum :) trzymam kciuki żeby Alunia dzielnie zniosła chrzest :)))
powiem ci, że ja te mam problem z karmieniem ale innej natury, od pewnego czasu zauważam że mam mniej pokarmu :( piersi miękkie Lenka ssie nerwowo... :((( już 2 razy ją dokarmiłam butelką (mam NUKA z żółtym smoczkiem i pije z niej ;)) boje się że mi zabraknie pokarmu...jak sobie pomyślę to mi smutno, nawet nie przypuszczałam, że więź jaka się tworzy, jest tak silna - dla matki także....nie będę się czuła już tak potrzebna...

Katrinka
jaci szczerze polecam tą karuzelkę, moja niunia ją uwielbia :)
 
reklama
Aga ja po 3 tygodniach mam to samo. Dziś popłakałam sobie razem z synkiem, który ze złości wypuszcza pierś z krzykiem, bo tak mało mam pokarmu - tak mi się wydaje. Dokarmiłam więc maluszka bebilonem i po godzinie zwymiotował wszystko. Wystraszylam się okropnie, bo było tego naprawdę dużo. Teraz juz sama nie wiem, o co chodzi. Może jednak piersi mu wystarcza, a te krzyki i nerwy to coś innego, może tak mi pokazuje, że już jest najedzony, a ja mu jeszcze butle wepchalam.
A karuzeli jeszcze nie kupiłam, bo zabrakło czasu. Fajna ta twoja. Przemyslę temat jeszcze raz.
 
Do góry