reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prowadzenie ciąży i poród w Lublinie, gdzie?

Witajcie lublinianki:-)
A słyszałyście może coś o dr Bartosiewiczu z Jaczewskiego? Niby wydaje się sympatyczny ale jak będzie dalej zobaczymy;-). Pozdrawiam ciepło.
 
reklama
Cześć Dziewczyny.

Ja rodziłam w szpitalu na Kraśnickich i było SUPER! Poród trwał niecałe 2h, ale położna zaproponowała nam prysznic, mąż masował mi plecy strumieniem wody, położna była bardzo, bardzo, bardzo miła i fachowa. Poród odbierał dr Tomasz Mazurek i choć nie prowadził mi ciąży po urodzeniu Kaja przeniosłam się do niego i od niemal 6 lat jestem jego pacjentką. Nie ma żadnego problemu z wizytami, tym bardziej, że przyjmuje w szpitalu i dwóch prywatnych poradniach - u siebie na Jana Sawy i w Top Medicalu na Zana, gdzie jest też USG 4D. Na wizytówce podaje też swój prywatny numer komórkowy. Niewątpliwa zaleta: jeśli z ciążą jest wszystko ok nie zleca dodakowych wizyt, badań i tak dalej.... Gorąco polecam! I dr Mazurka i szpital na Kraśnickich!
 
Witajcie:-) Prowadzi mnie dr. Małgorzata Sobstyl (ze szpitala na Staszica) cięzko sie do niej dostac na NFZ więc chodzę prywatnie-przyjmuje w Luxmedzie na Radziwiłłowskiej w środy i soboty. Polecam
 
Witam! Jestem nowa, nie bardzo wiem jak mam się tu poruszać, narazie idzie jak słoń w składzie porcelany! Kiedy rodziłaś i kto odbierał ci poród, jeśli możesz napisz jak było i kto najwięcej ci pomógł? Pozdrawiam gorąco!
 
A ja chciałam skorzystać z możliwości i polecić dr Mierzyńskiego z Jaczewskiego i dr Mazurka z Kraśnickich, obaj są fachowi i sympatyczni, teraz ciążę prowadzi mi dr Mierzyński i jestem z niego zadowolona :)
 
...a i chciałam napisać, że poród rodzinny nie kosztuje ani złotówki na Kraśnickich, tak jak wanna i prysznic. Nie wiem skąd informacje o opłatach?
 
ja rodziłam 2 lata temu na Lubartowskiej i było ok, może bez fajerwerków, ale ok. miałam niewielkie problemy przy porodzie, bo skurcze miałam już regularne, a mi wody nie odeszły :p i młody był jeszcze dosyć wysoko, więc miałam poród przyspieszany... ale wszystko poszło już dalej ok.
a byłam pod opieką dr Jagniątkowskiej - wspaniała :)
 
reklama
Ja rodzilam na Lubartowskiej i było super chodz mialam trudny poród i zakończył się cesarką , opieka nad maluszkami bardzo dobra . Dzieciaczkom robią badania których w innych szpitalach nie robią podobno. Zaskoczyło mnie to że miałyśmy cudowną opieke mimo tego że lekarz prowadzący tam nie pracował .Naprawde polecam szpital godny uwagi!!!
 
Do góry