reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale i ginekolodzy WROCŁAW

reklama
Bardzo polecam lek. Krzysztof Nowak do prowadzenia ciąży - przyjmuje w Ginemedica i Endoart. Jeśli któraś z Was jest z Trzebnicy to tam przyjmuje na NFZ (bardzo dużo zapisów, więc wcześnie trzeba się umawiać), pracuje też na oddziale ginekologicznym w szpitalu klinicznym na Ołbińskiej we Wrocławiu. Zawsze pomocny, dużo i cierpliwie wyjaśnia, nie zbywa, nie zostawia z wątpliwościami :)
 
będę musiała się sie wybrać w najbliższym czasie bo coś mnie zaniepokoiło i mam nadzieję że bez problemu sie dostane a nie tylko przez telefon :crazy:
 
Mnie sie wydaje ze najlepiej zapytać znajomych ,moja siostra tez szukała odpowiedniego ginekologa i nie potrafiła znaleźć. Dopiero koleżanki z pracy jej poleciły lekarza z przychodni Nasz Lekarz .Co prawda to w Toruniu,ale zmierzam do tego że najlepiej pytać we własnym otoczeniu. Niejednokrotnie szukamy nie tam gdzie powinniśmy.A przecież nasze mamy ,siostry czy kolezanki tez maja swoich lekarzy.
 
Hej dziewczyny. W jakim szpitalu rodziłyście i polecacie? I czy polecacie jakiegoś lekarza na NFZ we Wrocławiu? Fajnie gdyby ów lekarz pracował też w szpitalu, w którym później bym rodziła😉 Aktualnie nie jestem zadowolona ze swojego lekarza, wypisuje mało skierowań na badania, nawet na toksoplazmozę nie chciał, poza tym usg strasznie słabej jakości...
 
Ja polecam doktor Marzenę Heigelman - przyjmuje pacjentki na NFZ we wtorki w Poliklinice na Grobli (Hirszfelda 1), a "na stałe" pracuje w szpitalu na Brochowie. Konkretna, sympatyczna, pomocna - w razie problemów czy wątpliwości można ją złapać choćby smsowo. Na duży plus fakt, że uznaje zasadę "lepiej zrobić o kilka badań więcej, niż o jedno za mało" i nawet przy książkowo przebiegającej ciąży daje dodatkowe skierowania, tak w razie czego.
Prowadzi moją ciążę od początku i mam nadzieję, że spotkamy się też już w szpitalu 😁
 
Do góry