reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale i prywatne kliniki POZNAN

SIABA

Fanka BB :)
Dołączył(a)
30 Marzec 2005
Postów
660
Nie polecam szpitala jeśli chodzi o personel. Ja rodziłam tam 5,5 miesiąca temu i na porodówce było ok. ale potem na oddziale okropnie. To jest moje pierwsze dziecko - Mateusz i oczekiwałam większej pomocy. Generalnie traktowano mnie jak wyrodną matkę kiedy prosiłam o pomoc przy karmieniu lub innych czynnościach. Szpital jest jednak bardzo dobry jeśli chodzi o sprzęt i fachowców. W razie jakiś problemów z noworodkiem dzieci z innych szpitali w Poznaniu są i tak przewożone do tego. Jeśli któraś z mam zdecyduje się rodzić w tym szpitalu bardzo gorąco polecam opłacenie sobie położnej. Sama dogadałam się z przesympatyczną Iwoną Marczak pracującą na tym oddziale i na prawdę zrobiła wszystko, żebym urodziła szybko i sprawnie. Opiekowała się mna długo przed porodem ( skurcze miałam już na początku 8 miesiąca ) i zaraz po.
 
reklama
Witam!

A ja chciałam rodzić na polnej bo mój lekarz tam pracuje. No i jeszcze ze wzgledu na te wszystkie sprzety ,które tam mają.
Ale teraz to juz sama nie wiem z resztą spodziewałam się , że może tak być w końcu jest to bardzo duży szpital.
I pewnie dla personelu jest się którymś tam numerkiem. Ale jak nie na Polnej to gdzie?

Pozdrawiamy
 
WItam,

jeśli mogę ci doradzić to przy ciąży nie zgrożonej. kiedy wszystko jest ok. w tej chwili zdecydowałabym się na szpital Św. Rodziny na byłego Engla, teraz to jest bodajże ul. Jarachowskiego. Bardzo przyjemna porodówka - możesz się wybrać i ją obejrzeć. Poza tym bardzo przyjazny personel. Jesli chciałabyś swoją położną to tez mogę kogoś polecić. Pozdrawiam
 
Czy ktoś wie, czy w Poznaniu można rodzić gdzieś prywatnie (tzn. poród za opłatą)? jakaś klinika? O wszystkich szpitalach w Poznaniu po trochu wiem, o żadnym nie słyszałam wyłącznie dobrych opinii. Aldona
 
Witaj,

szczerze mówiąc nie wiem czy gdzieś w Poznaniu mozna rodzić prywatnie ale polecam szpital św. Rodziny na byłej ul. Engla (teraz Jarachowskiego) ja co prawda rodziłam na Polanej ale nie polecam. Gro moich znajomych rodziło na Engla i są bardzo zadowolone, nie słyszałam jeszcze żadnej negatywnej opinii.Siaba
 
nie polecam szpitala sw. rodziny, moja kolezanka tam miała rodzić, dobrze ze w pore się wyniosła!!! dostawała jakieś zastrzyki przeciw poronieniu a wcale nie byly potrzebne potem dostawała coś na "podobno" mięściak a po badaniu na polnej nie stwierdzono niczego!
 
A ja mam pytanie, bo ostatnio właśnie mi odradzono szpital na Polnej, a polecono św. Rodziny. Czy znacie jakiegoś godnego polecenia ginekologa stamtąd i położną, która by sie mną zajęłą przy porodzie. Bo ja nikogo tam nie znam. I zresztą ciągle sie zastanawiam nad wyborem szpitala, jestem dopiero w drugim miesiącu, więc jeszcze mam trochę czasu, ale chciałabym już wiedzieć.
 
hej, polecam Szpital na Lutyckiej. Profesjoalni lekarze i położne a do tego szczerze życzliwi (włacznie z salowymi). Można rodzić z mężem lub kimś bliskim bez żadnych opłat! wcześniej można odwiedzić oddział i wszystko obejrzeć. Jeżeli któraś czuje się mało penie to polecam opiekę położnej za niewielka opłata(sama tak zrobiłam, bo mój chłop nie chciał ze mna rodzić). Pozdrawiam
 
nie polecam szpitala swietej rodziny-najwiekszy procent zarazeniami wzw typu C,gronkowcem zlocistym, zakazenia pooperacyjne, mojej kolezance rana po cesarce babrala sie 3 miesiace.Dziecka nie ma razem z matka-przyjezdzaja na karmienie,jak potem sa glodne to dostaja wode z glukoza
 
reklama
odradzam szpital sw. Rodziny,doradzam Polna.Mily czy niemily personel-piec dni sie wytrzyma,to nie imieniny u cioci,a chamstwo z ktorego slynela Polna juz poszlo w zapomnienie, przynajmniej jesli chodzi o mlode polozne, bo ze starzymi bywa roznie.Lepiej miec mniej mily personel,ale urodzic szczesliwie, miec dobrych fachowcow i w razie czego najlepszy sprzet niz miec babrzaca sie rane, byc zarazonym roznymi niefajnymi chorobami(wzw typu c, gronkowiec).
 
Do góry