reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale i prywatne kliniki POZNAN

Olimpia - a propo Polnej zajrzyj na wątek przestroga dla ma z Poznania rodzącch na Polnej - chyba raczej zmienisz zdanie
 
reklama
Czytałam ten artykół o Marzenie która rodziła na polnej poprostu straszne ::), jednak leżałam tam już kilka razy i mimo że nie znałam tam żadnego lekarza miałam bardzo dobrą opiekę.
Teraz prowadzi moją ciążeę jeden z tamtejszych lekarzy i mam zamiar tam rodzic, ale myślę że w każdym szpitalu można trafic na kiepskiego lekarza czy też położną, i rozmawiałam z dziewczynami które zjeźdzały z porodówki i nie przypominam sobie żeby któraś była niezadowolona.
Gorzej jest już na oddziałach bo niezbyt chcą pomagac przy maluszkach i to chyba tyle z moich doświadczeń bo na porodówce to jeszcze nie byłam.
No i całkiem szczerze to boję się coraz bardziej, a już wogóle po przeczytaniu takich przykrych wspomnień z porodu
 
PODZIELAM TWOJE ZDANIE I JA TEŻ UWAŻAM, ŻE PORODÓWKA JEST OK. TYLKO ODDZIAŁ JEST DO BANI.
 
SIABA-mowisz o tych wynurzeniach podobno lekarza w kolko porownujacego swoja zone do umierajacych?Na glupiego nie trafilo-ani tego nie pisal lekarz ani mezczyna to raz.Dwa-nie ma szpitala, w ktorym nie zdarzalyby sie takie lub podobne historie tylko rodza tam tatusiowie mniej literacko usposobieni albo zamiast strarzyc nie wiadomo po co kobiety(takie histoire nie wnosza nic!)podaja lekarzy do sadu.
 
Wiesz co Olimpia - jesli takie histori cię nie poruszają albo uważasz je za głupie to twoja sprawa. Mnie ta historia poruszyła bardzo,a tak się składa że pochodzę z lekarkiej rodziny związanej z gineklogią dośc blisko więc znam mnóstwo takich historii.
 
SIABA-i co?Cos to wnosi do Twojego sposobu ogladu swiata?Jesli znasz te ginekologiczne historie(wdzieczny temat na opowiesci)to zapewne udalo Ci sie zauwazyc,ze nie tylko na Polnej dzieja sie takie rzeczy.Wiec moze w ogole zamknac szpitale ginekologiczne?Zanim zaczniesz pisac to zacznij myslec i wyciagac wnioski, a jezeli Polna jest taka straszna a Ty taka genialnie swiadoma to dlaczego nie rodzilas dziecka gdzie indziej?
 
Olimpia szczerze mówiąc to jesteś beszczelna ale wisi mi to co myślisz o mnie i o Polnej - WIDZISZ TAKIE WNIOSKI WYCIĄGNĘŁAM JAK ZACZEŁAM MYSLEC i widzisz w mojej GENIALNEJ ŚWIADOMOŚCI wiem również, że Polna ma najlepszy sprzet do ratowania noworodków, ale własciwie co cie to obchodzi.
 
Prosze o podpowiedz, w jakim szpitalu najlepiej rodzic? Slyszalam pochlebne opinie o św rodzinie i raszei; czy mozecie polecic dobrego ginekologa, najlepiej zeby pracowal, w ktoryms z wymienianych szppitali.
 
Witam wszystkie przyszłe i obecne MAMUSIE :) Mam wielka prośbę,będę rodzic na Polnej i mam pytanie : czy możecie mi polecić jakąś dobrą położną, która się mną zajmie w czasie porodu i po. Proszę o jakieś namiary. Z góry dziękuję !POzdrawiam
 
reklama
Do góry