reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale i prywatne kliniki POZNAN

W Poznaniu chyba ciężko o super obsługę, dlatego najlepiej udać się do prywatnej kliniki. Płaci się, ale przynajmniej z pewnością, że potraktują człowieka po ludzku. W państwowych szpitalach czasem trzeba dać łapówkę, żeby ktoś się zajął matką i dzieckiem, więc lepiej przeznaczyć jakąś kwotę, ale mieć poczucie pewności i bezpieczeństwa.
 
reklama
Cześć mamuśki ,mam pytanko czy któraś z Was rodziła na Raszei w tym roku lub jakoś nie dawno na końcu 2012 roku?
Co prawda mam jeszcze sporo czasu do rozwiązania ,ale tak juz rozeznanie robie:)
Dodam że córke rodziłam na Lutyckiej i wspominam średnio ......:-(

Pozdrawiam i zdrówka życze dla Was i Dzieciątek:)
 
cZESC DZIEWCZYNY

CZY KTOS WIE GDZIE MOZNA PRYWATNIE RODZIC W POZNANIU.
NIGDZIE ZADNEJ LISTY PRYWATNYCH KLINIK ANI SZPITALI NIE MOZNA ZNALESC.
A JA JESTEM Z POZA POZNANIA
BARDZO BYLABYM WDZIECZNA ZA INFO.
 
Cześć Dziewczyny :)
Powiedzcie mi, czy któraś z Was wie jak wygląda cc w sw rodziny? Tzn jak długo trzymaja kobietę na fotelu zeby urodziła naturalnie zanim zdecydują się na cc? Jak często tam wykonują cc? Bo słyszałam że szpital nastawiony jest przede wszystkim na porod sn. No i jak wygląda tam ochrona krocza? nacinają czy raczej starają się chronić?
 
W Poznaniu chyba ciężko o super obsługę, dlatego najlepiej udać się do prywatnej kliniki. Płaci się, ale przynajmniej z pewnością, że potraktują człowieka po ludzku. W państwowych szpitalach czasem trzeba dać łapówkę, żeby ktoś się zajął matką i dzieckiem, więc lepiej przeznaczyć jakąś kwotę, ale mieć poczucie pewności i bezpieczeństwa.


Nie zgodzę się z Twoją wypowiedzią... w ubiegłym roku leżałam przez 2 miesiące na podtrzymaniu na Polnej (o której różnie się mówi) na oddziale IV Położniczym i jestem bardzo zadowolona z opieki jaką tam miałam; położne bardzo miłe, zawsze uśmiechnięte mimo takiego szefa, jak p.prof.Skrzypczak(bardzo wymagająca od swego personelu).... nie dałam nic w "łapę", a mimo to położne były zawsze gotowe pomóc - nie wolno było mi wstawać - tylko na "siusiu" Lekarze także bardzo zainteresowani pacjentem - zwłaszcza dr Kornacki, dr Szczepańska i pani profesor Skrzypczak....
Po 2 mies. od wyjścia znowu trafiłam na ten oddział, tym razem z moim maleństwem - i ponownie byłam zadowolona z tamtejszej opieki...

Nie można zatem uogólniać....
Polecam IV Położnictwo na Polnej
 
ja bym się nie odważyła, będę mieć większe poczucie bezpieczeństwa na miejscu w szpitalu (to mój pierwszy poród).

Polecacie jakieś położne? (POLNA, POZNAŃ)
 
reklama
lilija.. lerzalam najpierw na patologi bo bylam po terminie, pielegniarki super co chwila przychodza pytac jak samopoczucie i czy czegos potrzeba,, sprawdzaja co chwila jak maluszek pytaja czy ruchy czujesz, w razie jakich kolwiek obaw robia badania :) PORODOWKA tez super, wlasna sala z lazienka i wanna w ktorej mozesz sobie siedziec w goracej wodze by szybciej wywolac rozwarcie i skurcze parte.. drabinka, pilka itp. pelna swoboda.. partner moze byc przy Tobie na porodowce caly czas i nie placi nic za to. Tylko za ciuchy 20zl.. polozne i ginekolodzy bardzo mili, opiekuja sie i matka i maluszkiem. Tyle ze nie robia badania grupy krwi dziecku. Ale pomagaja karmic piersia, pomagaja przy dziecku jak ktos niezbyt wie jak co robic.. ubranka, pampersy daja dziecku a Ty musisz miec dla niego chusteczki nawilrzane i tylko ciuszki na wyjscie.. bardzo jestem zadowolona z tego szpitala.. jak cos chcesz wiedziec jeszcze to pytaj. Odpowiem :p
 
Do góry