reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, kliniki,lekarze, połozne KRAKÓW

Hej dziewczyny,
Chciałam trochę odświeżyć temat, czy są może jakieś osoby które w ostatnim czasie rodzily w szpitalach w Krakowie? Możecie polecić szpital/ położna?
Ja zastanawiam się nad Żeromskim i Narutowicza..
 
reklama
Z dobrych lekarzy to śmiało mogę polecić dr Nowak -Stelmach Dorotę. Niestety nie z oferty w Medicover. Przyjmuje prywatnie w dwóch miejscach i na NFZ. Pracuje w szpitalu Rydygiera i na Ujastku.
Dobry szpital - nie wiem. Sama rozważam Rydygiera. Ale jestem ciekawa opinii dziewczyn, które rodziły w ciągu ostatniego roku w tym jak i w innych szpitalach w Krakowie.
 
Witam,
Wczoraj urodziłam w Narutowiczu. Od 2014 bywam tutaj często- to mój 4. poród w tym szpitalu 😄 Za każdym razem trafiałam na przypadkowe położne i za każdym razem miałam super pomoc. Wczoraj były przy mnie pani Ania i pani Dominika - pomocne, opanowane i profesjonalne w każdym calu. Opieka na noworodkach też ok, pielęgniarki są miłe i zgłaszają możliwość pomocy w każdej sytuacji. Ja gorąco polecam ten szpital
 
Do góry