reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, kliniki,lekarze, połozne KRAKÓW

dzastin_a

Początkująca w BB
Dołączył(a)
3 Luty 2005
Postów
17
--------------------------------------------------------------------------------
cześć dziewczyny czy może któraś z was tam rodziła dziecko , bo ja tak, dwa
lata temu. jakie sa Wasze opinie na ten temat? jeśli chcecie ze mną
porozmawiać napiszcie do mnie , chętnie porozmawiam i odpowiem na pytania.
polecam tą klinikę , ja miałam tam super obsługę.Justyna
 
reklama
ja chetnie porozmawiam... moge tutaj? Czy wolisz przez prywatne wiadomosci lub moze masz swoj numerek jakiegos komunikatora (gadu-gadu lub tlen)?
 
napisz do mnie mój nr gg 7140560 dzastin_a
 
Witam serdecznie.
Mam termin porodu na 01.09.2005. W kinice SPES mam lekarza prowadzcego /dr. Bałasz/ i chętnie dowiem się o tej klinice coś więcej. Mam pewne obiekcje co do porodu w prywatnych klinikach i sama nie wiem jaka jest tam opieka medyczna. Proszę powiedzcie coś o tej klinice, rodzić tam czy lepiej w jakimś innym szpitalu. POZDRAWIAM ::)
 
wiesz trudno mi powiedzieć , czy bym tam jeszcze raz rodziła? zaraz po moim porodzie w telewizji byl program , właśnie o tej klinice i o dok. Bałaszu , coś tam nie dopilnowali i coś się stało z dzieckiem , dokładnie to juz nie pamietam tego programu , bo to było prawie trzy lata temu. Co ja moge powiedzieć ? Byłam bardzo zadowolona z lekarzy i połoznej , nie pamiętam juz nazwisk tych ludzi , ale podeszli to mnie bardzo serdecznie ,zajeli się mną fachowo. Natomiast jak pamiętam , kiedy tam przyjechałam już z bólami , to jakaś lekarka zaczęła badanie rozwarcia , na ile mam , coś jej sie nie spodobała i jeszcze raz mnie zaczęła badać, nie było to przyjemnie , wręcz wstrętne , na szczęście tej lekarki juz potem nie widziałam. Jak wiem możesz tam jechać i lekarze cię oprowadzą po salach. nie wiem czy masz tam rodzić , wybór należy do Ciebie.
 
Dziękuję za informacje. Właśnie dzwoniło mi gdzieś o tej klinice ale nie do końca byłam pewna czy to o to klinikę chodziło. No cóż pierwszy poród miałam w Żeromskim i niemiło go wspominam, a najgosze to jest to że nie zauważyli u mojego syna wady czaszki.... Pół roku później miał 12 godzinną operację. Sama nie wiem co robić... :-[
 
Agula , sama nie wiem co ci mam napisać? jest dużo szpitali w Kakowie , mzoże sie poradz kogoś. Ale jeśli ci odpowiada ta klinika to rodz tam .wiesz pewnie wszędzie się cos dzieje tylko może tam , bardzo sprawę nagłośnili , jednak to ,, prywatna klinika,, , może dlatego , może konkurencja dla innych szpitali???
 
Dziewczyny zwracam się z prośbą o jakiekolwiek informacje na temat najlepszych waszym zdaniem szpitali i ginekoloków!! Interesują mnie województwa: małopolskie i śląskie... Proszę o odpowiedź!! Szukam najlepszego gin. Czekam na wasze odp :) Z góry dziękuję :)
 
Polecam Prywatny Sz[ital Położniczo - Ginekologiczny Ujastek w Krakowie - Nowej Hucie. Kompetentny i miły personel, no i czysto...
 
reklama
Aha! Szpital posiada umowę z NFZ więc porody są bezpłatne (rówież rodzinne). Płaci się dodatkowo za znieczulenie lub poród w wodzie. Jest możliwość korzystania z poradni przyszpitalnej ale wizyty są odpłatne (50zł).
 
Do góry